Lista ocen Honda Concerto (72) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 122 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Posiadacz opla wektry,kadeta, forda escorta i hondy concerto
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
dwa lata temu dalem za nia 12 000 zl. Wtedy po tyle chodzily. Jak patrze po ile chodza teraz to lepszego samochodu za te pieniadze nie widze. Czesci tanie nie sa (silnik 1500zl), przegub nie pamietam dokladnie ale tez nie malo, ale w tym samochodzie jezeli jaki pech sie nie trafi to nic sie nie psuje!!! Przez dwa lata uzytkowania nie zmienialem ani nawet jednej glupiej srubki. Znam rynek aut Niemieckich i wiem ze pod wzgledem niezawodnosci...
~28lat
Sedan 1.5 i 16V 90KM 66kW
Te auta można kupić za niewielkie pieniądze i opłaca się wydać te 6000 czy 7000zł. Koszty części zamiennych ekspolatacyjnych takich jak filtry, tarcze hamulcowe, klacki, drążki kierownicze, przeguby nie są duże, ale inne części kosztują swoje no ale ja jeszce się nie dowiedziałem ich ceny bo się nie psują (poza półosią, kostką pod stacyjkę i regeneracją rozrusznika)!!!
~chorav@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
przy obecnej cenie za ten rocznik tj około 3 do 5 tyś w zależności od stopnia nadgryzienia przez ząb czasu to rewelacja jak kupowałem ten samochód w 1996 roku zapłaciłem około 30 tyś (coś w tych granicach dokładnie nie pamietam)
~karwowy@tlen.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Obecnie z powodu wieku, to są bardzo tanie auta- jeśli kogoś nie stać na droższy samochód to będzie idealny wybór. Szczerze polecam. Wymieniam teraz moją hondzie na coś nowszego z dieslem i żal mi sie z nią będzie rozstać.
~Jaco
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
Autko kupiłem w super stanie za 6 500zł, zarejestrowany i opłacony. Nawet klucze do samochodu były jeszcze orginalnie zapakowane i nigdy nie uzywane. Więc sie nie psuło:-) W porównaniu z golfami czy oplami to to auto wymiata.
~Laszlo - Poznań
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Jak na auto 13-letnie nie mam większych uwag, tani w eksploatacji, częsci mnóstwo i w katalogach i na szrotach, jedynie w autoryzowanych salonach koszą jak za Civica. Chociaż to podobno norma... Polecam
~Markus
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Nabyłem Concerto z 1993 roku za 4500zł. Dałem ją do lekkich poprawek lakierniczych (minimalne ślady korozji) co kosztowało mnie 200zł i tym sposobem mam za 4700zł super samochód.
~Lord Axl maniak@ hondziawy
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
ja dałem za auta 8500 w przeliczeniu tych 1100euro im opłat ,a za te piniądze na nic bym nie chciał np.Golfa 2 i tych jego walących w środku plastików!wyposażenie zajebiste!
~Mintaj
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Dobre auto za uczciwą kasę. Moim zdaniem, jeśli chodzi o auta z tych roczników, nie warto pakować się w europejskie, raczej dozbierać na dobrze utrzymanego Japończyka.
~Adam e-mail: polkyc@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 16V 122KM 90kW
Cena nie jest wygórowana. Jednak samochód jest o wiele wiecej wart, wystarczy sie nim raz przejechac. Zaden inny samochód nie dostarcza takiej przyjemnosci podczas jego prowadzenia.