Lista ocen Honda Concerto (90) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Posiadacz opla wektry,kadeta, forda escorta i hondy concerto
Hatchback 1.6 16V 122KM 90kW
Moja honda posiada wspomaganie kierownicy. Sa to moze tylko moje odczucia, bo nigdy wspomagania w samochodzie nie mialem, ale jest ona za czula. Jest to nawet powiem troche niebezpieczne przy szybkiej jezdzie, gdzie niewielki ruch reka powoduje natychmiastowa reakcje kól. Zawieszenie jest troszke za sportowe, mogloby byc ciut mieksze. I jak wiekszosc Japonczykow jest bardzo nisko osadzona. Nasze drogi, a przedewszystkim KRAWEZNIKi prawie o...
~Mintaj
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Brak zastrzeżeń. Przy braniu zakrętów z większymi prędkościami (lekko poza granicę przyczepności), samochód wykazuje tendencję do uślizgu tylnych kół, jednak zachowanie spokoju i lekkie (!) kontry kierownicą i przejazd przez zakręt na wyraźnie "ciągnącym" silniku pozwalają to kontrolować i prowadzić pojazd jak po sznurku. Auto jest relatywnie niskie i szerokie, co dodatkowo poprawia stabilność.
~prado
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Niewątpliwie jest to typowa honda mimo że z Wielkiej Brytanii. Jeśli lubisz nisko siedzieć, jeśli kochasz zakręty i wszelkiego rodzaju kręte trasy to concerto jest w sam raz dla ciebie. Zero przechyłów nadwozia przy dużej prędkości w zakręcie, pełne mistrzostwo. Na trasie możesz skakać między pasami błyskawicznie bez żadnego uszczerbku na bezpieczeństwie.
~Twardak S.
Hatchback 1.4 16V 88KM 65kW
zerwanie ośki napędowej koła prawego , spory wydatek dostepne tylko w orginale lub szroty --- Możliwość wytoczenia nowej na podobieństwo starej ,z lekka poprawka na stop i średnicę samej ośki koszt około 185 zł i wszystko działa niezawodnie w dalszym ciagu
~Piotr Bydgoszcz,concerto sedan
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
już jest o.k. bo właściwie go nie było tak zakatowne było,fleja która nim jeżdziła żałowała 2zł na najtańsze gumy,do przodu i owinięte były taśmą izolacyjną!!!w koła włożyłem700zł,a to nie koniec,zostały jeszcze tarcze i bebny,ale są o.k.to polatam jeszcze sezon może dwa
~Tomasz
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Przeciętnie bo : w zamierzeniu to auto miało być tanim jeździtkiem dla Niemieckich emerytów i do tego jest zbyt sportowo-twarde. A w drógą stronę na świetnym sportowym zawieszeniu leży pluszowo-welórowe coś, co wcale nie jest zbyt wygodne!
~strusiu11@interia.pl
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Trzyma się drogi nieźle. trochę podatny na boczne podmuchy (jak mijasz TIRa albo jak wieje z pola). Wspomaganie kierownicy bardzo wydajne, zwłaszcza na parkingach, ale w trasie troszke to przeszkadza-nie czuc auta (właśnie dlatego uwaga na te boczne podmuchy)
~Carlosik
Hatchback 1.6 16V 112KM 82kW
Tu tez jest dobrze do roboty będe miał tylko przeguby i choć do tego auta z zamiennikami jest trudniej niz do innych marek to da sie przeżyć. amortyzatory spisują sie niźle choć ich sprawność nie jest juz taka sama jak 100tys km temu więc też sobie wymienie
~Jaco
Sedan 1.6 i 16V 112KM 82kW
Bardzo fanie tłumi nasze "super" polskie drogi. Na zakretech na standardowych oponach 175/65/R14 nie poszalejemy. Klamkami po asfalcie prawie szuramy. Nie jest może miękki lecz bardziej sprężysty. Ale opnki proponuje min 185/55/R15 i bedzie super.
Dziennik kosztów dla Honda Concerto
10,1
~Laszlo - Poznań
Hatchback 1.5 16V 90KM 66kW
Kupując swoją hondę słyszałem, ze często pękają półosie, że przeguby i wogóle kiepsko. Nie mam większych zastrzeżeń. Wspomaganie działa perfekt, trzyma na zakrętach, jest twarde wiec czuć nierówności