Lista ocen Honda CR-V I 2.0 16V 147KM 108kW 1999-2002 (43) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Zepsuł się zegarek, kabel w drzwiach od centralnego zamka, zamek drzwi bagażnika (czyszczenie i smarowanie), kilka żarówek. Kable wysokiego napięcia - kupiłem czeskie za 1/4 ceny oryginalnych. Urwana raczka otwierania klapy. Jak na ten wiek auta i przebieg jest bardzo dobrze. Istotna jest też duża dostępność części używanych i zamienników w przyzwoitych cenach.
~Kamil
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Standard zegarek (przelutowanie rezystorów pomogło), amory z tyłu na granicy żywotności, oryginalne tarcze od nowości kończą się właśnie i coś zaczyna stukać w zawieszeniu na głębszym dołku. Konieczność wymiany oleju w tylnym moście, bo piszczał straszliwie przy załączaniu. Mocowanie tylnego koła rdza chwyta. Ogólnie jak na wiek i przebieg jest super.
~krakus2
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
zawieszenie można uznać za pancerne ale jak się zacznie sypać to lecą elementy jeden za drugim, podnośniki szyb-silniczki za słabe-wada producenta, z samą elektryką nie ma problemów, klamka w tylniej klapie notorycznie zapycha się brudem-wtedy trzeba ją rozbierac i czyścić,hamulce i ABS bezawaryjne.
~szczepan f. f.f@vp.pl
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Na razie nic się nie zepsuło a auto ma już ponad 7 lat.Tylko kiedyś wysiadła żarówka.Mój poprzednik również zapewnia o bezawaryjności. Muszę jednak dodać, że zarówno mój poprzednik jak i ja bardzo dbamy o pojazd i regularnie serwisujemy.Tylko trochę rdzy wyskoczyło w odpływie tylnich drzwi - jednych.
~Grześ
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
biorąc pod uwagę że jest to samochód którym można jeździć również w terenie należało by się spodziewać bardziej wytrzymałego zawieszenia. Wymiana prawego drążka po 60tyś km a lewego po 80tyś to chyba za szybko. Ponadto tzw płukanie wału. Podobno robi się to bardzo rzadko, niestety mnie to było dane.
~P.Paski
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
przjechalem tym autem 225000 km, od wyjazdu z salonu przez 6 lat bez niespodzianek, pełna niezawodność, jedyna rzecz to po kilku zimach kłopoty z zamkiem drzwi bagażnika i to wszystko, ale w nowym modelu tej wady już nie ma
~MW
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
standardowe wymiany eksploatacyjne (głównie zawieszenie). Nie kupiłem tego auta jako nowe a przejechałem dopiero 12 tkm więc ciężko mi oceniać trwałość zawieszenia. Poza tym wszystko OK.
~HFANKA11
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Auto ma kilkanaście lat a działa w nim wszystko bez zarzutu-od poziomowania świateł przez całą elektrykę aż po spryskiwacze reflektorów i napęd 4x4.
~krakus
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
łącznik stabilizatorów, elementy gumowe, tragedi nie ma, co jakiś czas elektryczna szyba psuje się- od strony kierowcy
~Robcio
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Bezawaryjne. Wymieniłem drążek stabilizatora , mechanizm centralnego zamka w drzwiach pasażera.