Lista ocen Honda CR-V I 2.0 16V 147KM 108kW 1999-2002 (33) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szczepan f. f.f@vp.pl
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Do tej pory nie było poważnych usterek.Regularne serwisowanie, wymiana oleju-zwłaszcza w skrzynce sprzęgającej osie i eksploatacja samochodu bez jego zarzynania dają efekty.Zgodnie z instrukcją wymieniono po 90000 wałki rozrządu.Szczęki,bębny,klocki i tarcze wymieniane są jak każe producent, a nie kiedy odlecą.Podobnie układ wydechowy, świece, filtry i inne. Nie zależy mi na biciu rekordów,że przejeździłem x lat na jednych świecach czy oleju,...
~Tomek
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Zasadniczo brak. Z poważniejszych usterek to wyciek z tylnego mostu (naprawa ok. 100 zł). Podczas sprawdzania oleju, wraz z miarką wyciągnęła się rurka z bloku silnika. Poza tym naprawy eksploatacyjne - zawieszenie (na razie bez amortyzatorów), akumulator, wydech. Jak na ciężką eksploatację i wiek auta jest bardzo dobrze
~krakus2
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
SILNIK- już wiem dlaczego japończyki są nazywane jako jednorazówki. Wbrew opiniom o trwałości V-TEC osprzęt jednak nie wytrzymuje trudów jazdy. Przychodzi taki moment że zaczyna siadać. Ale to się tyczy tylko motorów 2.0 150 KM. O reszcie nie zabieram głosu
~P.Paski
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
po 225000 tysiącach km do wymiany były tylko końcowki drążka kierownicy, silnika tylnej wycieraczki i tyle a no i na gwarancji wymiana katalizatora po jakimś tankowaniu na byle jakiej stacji gdzieś w trasie ale wymienili w serwisie bez słowa, za co im chwała.
~Robcio
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Z powodu długich lat używania konieczne była naprawa zgniłych progów i wstawka blach w podwoziu oraz solidne zabezpieczenie podwozia stosowną masą bitumiczną.
~depex
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
koniec regulacji zaworów, co w konsekwencji doprowadziło do ich wypalenia(wydechowe),a więc naprawa głowicy :(
~Chojnak rocznik 1975
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
To moje druga po Preludzie Honda i potwierdza regułę, że zadbana Honda jest po prostu NIEZAWODNA ! Szczerze POLECAM :)
~Marcin
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
jak kupiłem upalony jeden zawór( prawdopodobnie kawałek odpadł grzybka ??), wymieniłem 16 i jest jak nowy
~rkarst@delaval.slasl.pl
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Ponieważ silnik jest nie przystosowany do gazu miałem remont głowicy ( wypalony zawór ).
~mlynar851
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
niie psuje sie nic powaznego, mam to auto prawie cztery lata