Lista ocen Honda CR-V I 2.0 16V 147KM 108kW 1999-2002 (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Dużo miejsca na nogi, szeroko z przodu. Płaska podłoga! (nie spotkałem się z tym w innym 4x4)dzięki temu mieści się lodówka między przednimi fotelami. Z tyłu również sporo miejsca, tylne oparcia regulowane, podłokietniki. Schowki, szufladki, wnęka w bagażniku na 43 litrowy zbiornik, stolik turystyczny jako podłoga bagażnika, uchwyty na kubki. Schowek przed pasażerem bardzo pionowy i nie zbyt wygodny. Trochę fotel zbyt blisko drzwi, nie wygodny...
~MW
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
W porównaniu z konkurencją auto jest naprawdę przestronne. Z tyłu nawet koszykarze będą mieli swobodę. Dzięki braku lewarka zmiany biegów można się swobodnie przedostać z przodu z miejsca kierowcy do pasażera i do tylnej części.W zatłoczonym mieście gdzie niełatwo o dobre miejsce parkingowe i często trzeba stawiać tak że można wejść tylko z jednej strony ma to ogromne znaczenie. Nie przeszkadza mi mała pojemność bagażnika.
~kropi
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Bardzo przestronny wóz, 5 osób jedzie wygodnie. Przy moim wzroście 186 nie mam problemu z nogami a za mną jest jeszcze sporo przestrzeni. Oprócz koła na drzwiach bagażnika jest jeszcze miejsce na drugie pod pokrywą bagażnika - świetne rozwiązanie dla miłośników LPG, gdyż nic się nie pałęta po kufrze. Sam bagażnik spory i pakowny, tu najwyższa ocena.
~szczepan f. f.f@vp.pl
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Wszędzie dużo miejsca.Dość spory bagażnik. Po rozłożeniu tylnej kanapy dwie osoby wygodnie się wyśpią.Stolik pomiędzy przednimi siedzeniami uprzyjemni posiłek wewnątrz a klapa w bagażniku, która też jest składanym stolikiem to miła niespodzianka podczas wypadu za miasto.Otwierana tylna szyba ułatwia przewożenie dłuższych przedmiotów.
~Chojnak rocznik 1975
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
W porównaniu do RAV-4 - BAJKA. Dużo miejsca na przednich fotelach, 3 spore osoby z tyłu podróżują bez problemu. Duża przestrzeń załadunkowa. Jednym słowem - DOSKONALE ! Zdarzyło mi się 2 razy spać w CRV po nocnym ognisku w lesie przy rozłożonych przednich fotelach i rano budziłem się wyspany i niepołamany. Jak dla mnie 10 na 10 możliwych !
~HFANKA11
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Honda CR-V jest niezwykle wygodnym,rodzinnym samochodem.Tylna kanapa ma regulację pochylenia oparcia co jest niezwykle przydatną zaletą w długich trasach.Dzięki płaskiej podłodze i wysokości kabiny śmiało pomieszczą się w środku kumple z koszykarskiego boiska.A za nimi...wielki bagażnik!
~krakus2
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
kupe miejsca jak na gabaryty tego auta, bagażnik przewidziany jest dla 4 osób i można spokojnie go zapakować po sam dach. W tyle mogą siedzieć \"wielkoludy\", nie zabraknie im miejsca na nogi
~Mariusz
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Miejsca jest duzo nie ma tu powodu do narzekań. Bagaznik na styk, ale butla lpg mieści się w schowku na zapas, który jest na klapie sprytna rzecz.
~AP
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
jeżeli siedzisz z przodu, masz dużo szczęścia, z tyłu komfortowo podróżuję się dwóm osobom, ale ładną stopowiczkę do kompletu też można zabrać
~Łukasz
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Przestrzeni jest ogrom. Z przodu siedzisz jak pan i władca, z tyłu 3 dorosłe osoby mieszczą się bez problemu i jeszcze duuuuży bagażnik zostaje