Lista ocen Honda CR-V I 2.0 16V 147KM 108kW 1999-2002 (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szczepan f. f.f@vp.pl
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Nie jest to auto tanie.Za 7 letni samochód CRV w dobrym stanie należy zapłacić około 30 36 tysięcy.Za to można mieć kilka tańszych osobówek w podobnym roczniku.Wystarczy jednak sprawdzić podaż: ok 20 samochodów z takiego rocznika na kraj w chwili obecnej.Osobówek z jednego modelu jest setki.Za te pieniążki można kupić np. 2 lata młodsze terrano. Wniosek? Trochę podstarzała buda,powszechna szarość plastiku w środku i wołowatość na autostradzie,...
~Tomek
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Można kupić modele za 12 tyś, ale i za 18 tyś. Lepiej wybrać model o rok czy dwa starszy za to w dobrym stanie. Osobiście obejrzałem ok. 15 sztuk zanim kupiłem. Polecam z mocniejszym silnikiem. Stosunek jakości do ceny najlepiej pokazują raporty awaryjności, gdzie auto znajduje się zwykle na czołowych miejscach
~krakus2
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
zgrzebanego auta nie kupować, na LPG długo nie pojeździsz- góra 150-180 tys(opinia 3 kierowców którzy zajeździli motory). Ale na samej benzynce to kilometrów trochę nabijesz. Cena do jakości jest adekwatna ,za model 2000r. warto dać 20tys ale ze znaną historią hondy, serwisowaną na bierząco i od kogoś kto nie katował auta.
~kropi
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Kawał przyzwoitego samochodu, niezbyt popularnego wśród dresów i innych oszołomów - zatem relatywnie łatwo trafić zadbany, niewytłuczony egzemplarz w dobrych pieniądzach. Ciekawa alternatywa dla rodzinnych kombi i minivanów, niestraszne mu krawężniki i nasze wspaniałe polskie \"drogi\".
~HFANKA11
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Warta jest każdej wydanej na nią złotówki.I na pewno tak szybko się z nią nie rozstanę.Co prawda jako nowa kosztowała sporo,ale używane egzemplarze można kupić za rozsądną cenę.A wówczas każdy kolejny rok użytkowania CR-V utwierdza w przekonaniu o właściwym wyborze.
~honda lodz
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Auto tańsze od Toyoty RAV4, tak samo solidne i niezawodne. Większa kabina i bardziej pojemny bagażnik. Trwałe silniki benzynowe szczególnie 147 konne. Jesli auto zadbane i bezwypadkowe to mozna brać w ciemno niezależnie od przebiegu.
~pkpl
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
troche kosztuje ale za to nie trzeba do niej dokladac tylko wymiany plynow klocki takie duperele zadnych powaznych awari mimi 230000 przebiegu silniczek cyka jak nówka
~krakus
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
cena jest wyważona pod warunkiem że nie kupujemy auta po przejściach. Takie egzemplarze omijamy z daleka i to bez względu na atrakcyjną cenę
~em7@go2.pl
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
jak na nasze możliwosci zarobkowe zbyt drogi,jednak za swoja wygorowana cene daje nieprzecietna funkcjonalnosc i duzo przyjemnosci z jazdy
~Art
Terenowy 2.0 16V 147KM 108kW
Całość bardzo ok. Przydałoby się na przyszłość - 6 bieg, pare koni wiecej, i ciut lepsze wycioszenie przy większej predkości.