Lista ocen Honda CR-V III SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 (50) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rozczarowany
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Kapiąca woda z klapy bagażnika - doklejnie przez serwis gumy pomaga o tyle, że woda nie kapie za kołnierz tylko ścieka na boki. Teleskop klapy bagażnika brudzi proszkiem węglowym. Pęknięta skóra fotela kierowcy (uff dobrze że jest gwarancja - wymiana poszycia siedziska fotela). Koniecznośc dolewania oleju bo pije jak smok. Rysujące się plastiki - drzwi, słupki i progi w kilkuletniej toyocie corroli wygladaja lepiej niż w tym badziewiu po...
~misiek
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Po 20 000 rozkręciło się mocowanie zamka tylnej klapy , skrzypiało i piszczało na niewielkich dołkach , nikt nie wiedział co to takiego , sam znalazłem i pokazałem w serwisie. Lewe zewnętrzne lusterko od czasu do czasu szyba ustawia się , pracuje silniczek to tylko podczas uruchamiania silnika , to nie tylko mój problem . Salon wymienia lusterko , mnie wymieniono wkład a i tak od czasu do czasu jest to samo , znajomemu wymienili całe lusterko...
~Mariusz
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Szeczerze mogę powiedzieć, że jak do tej pory nie miałem żadnej awarii w tym samochodzie. Słyszałem, że wielu osobą nieodpowiada jakość wykonania różnych plastikowych elementów karoserii i wnętrza. To nieco śmieszne - to nie samochód klasy S to SUV. Może ktoś kto na niego spoglada przez przyzmat ceny uważa, że powinien mieć lepszą jakość - nic bardziej mylnego tytaj nie płaci się za jakość materiałow i specjalny wystrój - to samochód o...
~Tom525@interia.pl
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
To moja 3 Honda, żadna nigdy się nie zepsuła (czego nie moge powiedzieć o 2 BMW, które też miałem). Ponieważ auto jest młode nie mogę dać pełnej oceny, ale nie mam powodów przypuszczać że nie będzie doskonała pod tym względem. Wydaje mi sie, że tylko MAZDA pozostaje na takim samym poziomie jakości co Honda. Reszta marek japońskich to już nie to co dawniej. Chyba najlepiej świadczą o tym oceny użytkowników innych marek.
~Radek
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
1. Twarde i nie najlepszej jakosci plastiki ale lepsze niz np. w Mitsubishi Outlander. Troche sie rysuja na progach ale gdzie sie nie rysuja, widzialem Mercedesy z porysowanymi progami aluminiowymi, tego sie nie uniknie. 2. Niewygodny dostep do komputera pokladowego - przycisk znajduje sie obok zegarow. 3. Czujnik deszczu reaguje na desz ale juz nie na jego intensywnosc.
~czlowiekzdubaju@gmail.com
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Trudno powiedzieć, samochód ma dopiero 40tysięcy, do tej pory nic nie zawiodło.Delikatny lakier to chyba jedyna wada. Jednak obecnie nie znalazłem odprysków większych niż 2mmx2mm (jeden). Kilka malutkich dziurek po kamieniach na przedniej części zderzaka. Ogólnie lakier po 40tyś. jest bardzo zadbany. Myty co około 3 tygodnie. Woskowanie 4 razy na rok.
~Janek
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Można mieć samochody i mieć Hondę. Kupiłem z pełną świadomością z nastawieniem na jak najmniejszą obsługę. Tutaj spisuje się doskonale. Nie ma problemu, po prostu wiem, że mogę wstać o północy i jechać do Włoch i wiem, że nic się nie wydarzy. Sprawdzam poziom oleju, tankuję i jeżdzę.
~samborski@elmat.lublin.pl
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
lewe lusterko u mnie też często pracuje bez celu, brak jakiejś uszczelki lub źle wyprofilowana tylna klapa powoduje, że w deszczu leje się na nas strumień brudnej wody po otwarciu bagażnika (ja mam szmatkę pod ręką i po otwarciu bagażnika wycieram jego dolną krawędź
~niggle
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Auto można nazwać uniwersalnym, podwyższone, przestronne kombi z dużym bagażnikiem. Może dokuczać mała liczba schowków. Fajnym rozwiązaniem jest miejsce na okulary, będące również lusterkiem pozwalającym obserwować tylną kanapę.
Dziennik kosztów dla Honda CR-V III SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
8,3
~RobsonWawa
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Największy problem to nieuczciwe serwisy. Fakturują ale nie robią. 3 lata z rzędu płaciłem za wymianę filtra paliwa, a jak pojawił się problem z autem to się okazało, że w aucie jest filtr z fabrycznego montażu.
Honda CR-V III SUV