Lista ocen Honda CR-V III SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 (39) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Janek
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Można mieć samochody i mieć Hondę. Kupiłem z pełną świadomością z nastawieniem na jak najmniejszą obsługę. Tutaj spisuje się doskonale. Nie ma problemu, po prostu wiem, że mogę wstać o północy i jechać do Włoch i wiem, że nic się nie wydarzy. Sprawdzam poziom oleju, tankuję i jeżdzę. Wiem, że nie kupię żadnego samochodu dla \"ludu\". Właściciele hondy i innych japończyków mnie rozumieją, zwłaszcza Ci, którzy już sporo jeździli w życiu...
~Rozczarowany
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Dwa razy padaka akumulatora - wymiana na gwarancji. Zapalanie się kontrolek check engine i kontolki oleju (zobaczymy czy pomogła wymiana softu). Suchy bagnet - trzeba dolewac olej bo łoi że aż miło. Generalnie ponad 140 tysiecy za wersje executive z silnikiem i-CDTi to gruba przesada - auto warte jest co najwyżej połowe tej ceny.
~Marcin K
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Kilka razy zgłaszałem świecącą się kontrolkę czujnika olej, po 3 razach wymienili mi na nowy i teraz jest OK. Zauważyłem też rdzewiejące elementy chromowych wykończeń na zewnątrz, ale jeszcze tego nie zgłaszałem w serwisie.
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Bicia na kole kierownicy i ściąganie na lewą stronę. Ponoć od fabrycznych opon. Serwisy do bani, ślepe i głuche. Jak narazie walczę. Nie wpływa to dobrze na moją opinię o serwisach Hondy.
~Robert D.
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Przez ten okres używania tylko kupiłem nowy komplet opon lato i zima, jeden komplet klocki i tarcze hamulcowe, pozatym oleje i filtry co 20tyś km.
~niggle
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Ograniczona liczba dostępnych zamienników i koszt części mogą odstraszać. Na szczęście usterki zdarzają się rzadko.
~pnasz
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Bardzo drażniące usterki związane z dopalaniem filtra cząstek stałych jeżeli nie wyjeżdża się poza miasto w dłużą trasę.
~Tomek
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Jedna wada to dpf rok auto u mnie i 2 razy pojawila sie kontrolka 3 razu nie bedzie bo usuwam go w cholere
~galapagos@plusnet.pl
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Mam nadzieję, że ta kolejna Honda w moim życiu spisze się równie dobrze. Po miesiącu nic się nie dzieje :-)

Usterki Honda CR-V III

Honda CR-V III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Atolian
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Za wcześnie na taka ocenę, ale biorąc pod uwagę awaryjność poprzednich modeli ufam, że nie powinno być źle.
Honda CR-V III SUV