Lista ocen Honda CR-V III SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW 2006-2010 (45) - Widoczność

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~j.pikala@wp.pl
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Przód i boki bez magii - mamy to co wszędzie. Widzimy i nie narzekamy, przednie belki znośne. Tył - mamy przyciemnioną szybę, pion, wysoko... Jak nie trudno się domyśleć, tam gdzie nie dają rady lusterka trzeba się wsłuchać w czujniczki. Lusterka generalnie duże, płynnie się skladają, poki co mnie nie zawiodly. Zawsze jednak trzeba pamietac o martwych punktach i chwile odczekac, nawet jak wydaje nam sie ze na pasie obok nie ma niczego!
~JK
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
przód doskonale, przednie słupki sa w takim miejscu, że nie zakłócają najważniejszych części pola widzenia. Z tyłu - ograniczona w dół (tam skutecznie czuwają czujniki parkowania). Lusterka jak w autobusie, ale na poczatku trzeba uważać na boki przy zmianie pasa. Zdarzyło mi się kilka razy \"przeoczyć\" niższe autka. Nie jest to spowodowane kiepską widocznością. Po prostu wypadają w lusterku w innym miejscu :)
~Jarek 1975
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Jak w SUVie średniej wielkości. Do przodu rewelacja. Wysoko siedzisz - dużo widzisz. Boczne słupki dość grube, mogą utrudniać. Do tyłu - widoczność szczątkowa. Pomimo czujników parkowania udało mi się wpakować tyłem na jakiś kosz i lekko zarysować tylni błotnik. Ale to urok aut typu SUV.
~mechanizator
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Mialem wersje Executive Navi(bo juz to auto sprzedalem)wiec byly czujniki plus kamera bardzo pomagalo to parkowac szczegolnie tylem. Spore duze lusterka zapewnialy dobra widocznosc, ale smieszne ze w samochodzie za 150 tys nie ma samosciemniajacych sie lusterek nawet tego wstecznego w kabinie.
~Atolian
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Cofając na lusterka jest ok. są duże jednak do tyłu trzeba uważać lub zainstalować czujniki, z przodu trzeba wyczuć długość pojazdu – nie widać odległości od przeszkody .W czasie jazdy widoczność jest super siedzi się wyżej niż w osobówce, ci co jeżdżą wyższymi pojazdami wiedzą co mam na myśli.
~Marcin K
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Widoczność ok, ale z czujnikami cofania przód tył. Bez nich przeciętnie. Pewnie idealna byłaby kamera cofania :). Ale niestety jest dostępna tylko z nawigacją DVD za chyba 5000 zł. Przy czym nie można na niej odlądać filmów DVD.
~Mariusz
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Przód bardzo dobrze, nieco duże słupki przednie ale jest ok. Tył załątwiaja duże lusterka. Problemy przy cofaniu nieco ograniczona widocznośc ale należy zwrócić uwagę, że w innych pojazdach tego typu jest jeszcze gorzej.
~MROE SZ.
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
do przodu ok do tylu tak sobie jednak czujniki parkowania i kamera cofania pomagaja i generalnie jest swietnie. Nie mozna by nie wspomniec o bardzo wydajnych ksenonach. we wczesniejszej Avensis swiatka byly jak w maluchu.
~Tom525@interia.pl
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Tutaj także japończycy się postarali-widoczność wzorowa we wszystkich kierunkach. Duże lusterka wsteczne i spory prześwit wystarczają mi w zupełności przez co nie muszę montować czujek cofania-są dla mnie zbyteczne.

Usterki Honda CR-V III

Honda CR-V III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kon111
SUV 2.2 i-CDTi 140KM 103kW
Do przodu OK, lusterka bardzo duże, tylna szyba malutka, czasami jest problem z komfortowym cofaniem (mimo czujników), gdy jest panoramiczny dach jak u w mojej CR-V to jeszcze niebo widać całkiem przyjemnie.
Honda CR-V III SUV