Ocena kierowcy - Honda CR-V IV SUV Facelifting

Cr-v:), 6 lat temu
Silnik 2.0 i-VTEC 155KM 114kW
Rok produkcji 2017
Honda CR-V IV SUV Facelifting 2.0 i-VTEC 155KM 114kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : miłe zaskoczenie, jest elastyczne
Po półrocznym użytkowaniu auta mogę podzielić się swoją opinią. Długo zastanawialiśmy się z żoną nad wyborem auta rodzinnego, które będzie miało duży bagażnik, przestrzeń dla kierowcy i pasażerów, silnik benzynowy, napęd 4x4, funkcjonalny zestaw multimedialny, ładny wygląd i atrakcyjna cenę. A braliśmy jeszcze pod uwagę takie auta jak: Nisan Qashqai, X-trial, Mazda Cx5. Po odbyciu jazdy próbnej każdym z aut i dokładnym sprawdzeniu wszystkich parametrów padło na C-rv. Auto rozwaliło konkurencję wielkością bagażnika, przestrzenią, funkcjonalnością i komfortem jazdy. Silnik benzynowy 2.0 155 KM, może nie należy do oszczędnych(średnio 8,2L/100km) ale wiedziałem na co się decyduję. Z przyspieszeniem też nie ma problemu, auto naprawdę daje radę. Podróżowanie hondą c-rv to czysta przyjemność, auto płynie na drodze a przy prędkościach autostradowych (140-160)można się z relaksować przy delikatnym szumie powietrza - jest zaskakująco cicho.
Silnik benzynowy wolnossący, sprawdzona i niezawodna jednostka spełnia moje oczekiwania. Wiem że nie będzie problemów z turbiną, dwu masą, filtrem cząsteczek ja w moim ostatnim dieslu, gdzie na naprawy wydałem blisko 15 tys.
Jest ok, biegi ładnie wchodzą i na ten moment nie ma problemów. Na 4 biegu można sobie spokojnie pomykać w ruch miejskim bez konieczności zmiany biegów.
Zawieszenie super, na dołkach i zakrętach auto spisuje się świetnie. Nie wypróbowałem jeszcze napędu 4x4 - poczekamy do zimy. Mam nadzieję że się nie zawiodę.
Wygodne fotele i przestrzeń dla podróżujących. Czteroosobowa rodzina ma idealne warunki do podróżowania. Zestaw Conect spisuje się idealnie po zainstalowaniu takich aplikacji jak: Google Maps, Youtube, Player, Fuelio i wiele innych. Jedynym minusem i tym co mnie bardzo irytuje, jest wycieraczka kierowcy - jest za krótka od dołu, przez co nie czyści sporego fragmentu szyby w lewym narozniku.
Auto wykonane tak, że kierowca jak i podróżujący są zadowolenie z rozwiązań zastosowanych w c-rv
Bez uwag, podgrzewane siedzenia lusterka, nawiewy na tył - jest super
Przestrzeń, to drugie imię tego auta.
Przy prędkościach autostradowych jest naprawdę cicho.
Wszystko ok, poza zużyciem paliwa. Ale benzyniaki tak maja.
Stosunek ceny do jakości zastosowanych materiałów i komfortu oceniam bardzo pozytywnie
Brak
Brak