Lista ocen Honda CR-V V (40) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tommy
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Koszty to póki co tylko paliwo:) U mnie średnia z 20 tys. km to równe 8,0. Jest to spalanie rzeczywiste (mierze na stacji i zapisuje w aplikacji). Komputer pokładowy zaniża jakieś 10%. Jeżdze po miescie 200tys mieszkancow, trasy 15-45min, czyli 5-20km). Spalanie w mieście na trybie eko przy jeździe delikatnej wyszło mi minimalnie chyba 6,2 na komputerze czyli 6,9 na "instrybutorze":) Przy jeździe normalnej to między 7,5-8,0. Na autostradzie...
~MarPin
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Jeszcze nie byłem na przeglądzie, ale jeżeli potwierdzą się informacje o tanich przeglądach, niezawodności i niskich kosztach utrzymaniia hybryd, to będzie super. Spalanie jest naprawdę doskonałe, jak na tak duży samochód. Natomiast drogie są akcesoria - belka dachowa musi być specjalna (bo relingi są nie wiadomo po co specjalne). Dlatego te belki to 1500 PLN, praktycznie brak zamienników. Łańcuchy na takie koła to też ten poziom.
~Tomek
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Z racji tego iż dość dużo jeżdżę zdecydowałem się serwisować samochód we własnym zakresie. Markowy Olej 0w20 do hybryd zakupiony hurtem kosztuje jakieś 180zl na raz ( wchodzi około 4l). Spalanie oscyluje cały czas wokół 5l/100km. Narazie poza olejem i paliwem innych kosztów nie było.
~tomekoleks
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Na razie koszty na niskim poziomie. Przegląd kosztował około 500 zł. Jedynym dodatkowym wydatkiem było powtórne wgranie nawigacji. Poprzednia nawigacja została wykasowana podczas próby samodzielnego wgrania aktualizacji. Ta wątpliwa uciecha kosztowała 200 zł w ASO.
~V4V-15
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
na ten moment mogę wypowiedzieć się tylko w kwestii paliwa - po 10 000 km średnie rzeczywiste spalanie to 6 litrów - wynik rewelacyjny jak na SUV 4x4. Niewielki apetyt na paliwo był jednym z powodów który przesądził o wyborze tego auta
~V4V-15
~leffski
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Spalanie niższe niż w moim poprzednim kompakcie! Samochód idealny do miasta, pewnie mniej jeśli ktoś tylko podróżuje w trasie. Koszt przeglądów wersji hybrydowej jest niższy niż przypadku wersji benzynowej.
~wojciech_kowzan
SUV 1.5 VTEC TURBO 173KM 127kW
Na razie tylko koszt paliwa mogę ocenić :) ...ale to przecież Honda więc wydatków być nie powinno zbyt dużych. Nie mam 4x4 i skrzyni CVT, więc na pewno jest miejsce na eksploatacyjne oszczędności.
~Tom
SUV 1.5 VTEC TURBO 173KM 127kW
Koszty utrzymania sensowne. Spalanie 7-8l/100km, koszt rocznego przeglądu gwarancyjnego w ASO ok. 1100zł, pierwsze ubezpieczenie w pakiecie dealerskim ok. 2600zł.
Dziennik kosztów dla Honda CR-V V
5,7
~lukas_luk
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Spalanie średnie przy normalnej jeździe 5,3l w sporym suvie 1,7tony 4x2 ??? więcej komentarzy chyba nie trzeba, rekord zrobiłem w mieście 3,9l ale jechałem jak moher :)