Lista ocen Honda CR-V V (38) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~leffski
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Jeździłem tylko w sezonie zimowym. Błyskawicznie nagrzewa tak dużą powierzchnię. W lecie eż nie powinno być problemów - szczególnie jak ktoś wybierze biały lakier. To o czym trzeba pamiętać to, że ustawenie sport / normal / econ wpływa na sił nawiewu. Jeśli klima działa zbyt słabo warto zmienić na normal.
~Michal
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Trochę za mocno wieje w twarz. Z tyłu jest tak sobie. Niby wieje, ale nie ma tam sterowania temperaturą - co w tej klasie samochodu powinien być to standard. Nie ma ogrzewania przedniej szyby co jest nieśmiesznym żartem w obecnych czasach i w tej klasie samochodu.
~HeniekF2
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Jest ok. Ogrzewanie jak najbardziej, co do klimy to ładnie chłodzi, ale trzeba się nauczyć ją ustawiać :) Zajmuje to na szczęście jakieś 50 km tylko :) Szyby nie parują, wentylacja działa sprawnie, nawet teraz i przy pełnym składzie na pokładzie. Zdecydowanie na plus.
~Tom
SUV 1.5 VTEC TURBO 173KM 127kW
Kabina jest dobrze wentylowana, z tyłu mam dwa nawiewy w konsoli z podłokietnikiem, dzięki którym tylna część kabiny się szybciej schładza lub nagrzewa. Przy dużej wilgotności powietrza szyby potrafią parować od środka nawet na włączonej klimie przy obiegu wewn. powietrza.
~Kamil
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Szybko się nagrzewa kabina w zimie, wentylacja bardzo cicha, w zimie trzeba na 2 stopień wentylator ustawić co najmniej, żeby dobrze wentylowało też tył samochodu
~Mariusz
SUV 1.5 VTEC TURBO 173KM 127kW
Szybko się nagrzewa i wydajnie chłodzi. Jedynie brakuje w mroźne poranki grzanej przedniej szyby jak np w Fordach. Podgrzewane fotele grzeją na całej powierzchni.
~MarPin
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Byłoby wszystko dobrze, ale brak jest możliwosci przymknięcia przednich środkowych nawiewów. Żonie przeszkadza czasami zbyt mocny powiew z tego kierunku.
~lukas_luk
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Trudno mi ustawić chłodny nawiew aby nie marznąć, auto się nagrzewa mocno, ściemniłem dodatkowo szyby tylne bo w elegance nie ma takiej rzeczy.
~Tomek
SUV Facelifting 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Jeżeli chodzi o klimatyzację, jest ona dwustrefowa i działa jak narazie bez zarzutów. Szybko chłodzi i ogrzewa kabinę.
Dziennik kosztów dla Honda CR-V V
5,7
~RB
SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Szybko się nagrzewa w zimne dni, jak również szybko i skutecznie chłodzi w gorące. Nawiew pracuje cicho. Nie mam zastrzeżeń.