Oceny Honda CR-V V 2.0 i-MMD 184KM 135kW od 2018

Honda CR-V V 2.0 i-MMD 184KM 135kW od 2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda CR-V V 2.0 i-MMD 184KM 135kW od 2018

~Bartek D.
Honda CR-V V
Auto rodzinne, dla ludzi którzy wiedzą czego chcą i oczekują od samochodu, dla tych co lubią przestrzeń, duży bagażnik, a zarazem chcących się cieszyć komfortem i dynamiką dorównującą nie jednemu sedanowi. Crv-ka potrafi zaskoczyć jednym, poza: dobrym wykończeniem, doskonałym prowadzeniem, systemami wspomagającymi kierowce - jest głośny przy wyprzedzaniu, co przejawia się wyciem silnika. Coś w rodzaju jazdy na pół sprzęgle. Nie jest to aż tak...
~Pandrejew
Honda CR-V V
Komfortowe idealne rodzinne auto. myślałem też o RAV4 ale jak wsiadłem do Hondy i zobaczyłem jakość wykonania wnętrza i komfort odpuściłem sobie Toyote. Honda jest lepiej wyciszona i ma mniejsze zużycie paliwa. Jazda miejska oraz wolne toczenie się po mieście do 60 km/h 4,2l jak na masę 1700kg jest poza konkurencją.
~BodzioB
Honda CR-V V
Bardzo udany samochód i napęd, przestronny i wygodny oraz dużą ilością dodatków bezpieczeństwa oraz radiem DAB i światłami LED w standardzie.
~lukas_luk
Honda CR-V V
Silnik 2.0 vtec, niższa akcyza i pośredni wtrysk pozwalają patrzeć w przyszłości w kierunku LPG aby jeździć za grosze jak w autach elektrycznych ładowanych w domu. (Silnik)
~misrys
Honda CR-V V
Jeżdżąc po mieście praktycznie bezgłośny, nawet do 50% na samym elektryku, bez wspomagania spalinowego! (Silnik)