Ocena kierowcy - Honda CR-V V SUV

misrys, 4 lata temu
Silnik 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Rok produkcji 2018
Honda CR-V V SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW 2018-2022 - Oceń swoje auto
Silnik : Majstersztyk inżynierów z Hondy, naprawdę fajnie się tym jeździ, dużo przyjemniej niż mocniejszą o 40 koni (na papierze przynajmniej) RAV4-ką
Brawo Honda. To świetne auto.
Jeżdżąc po mieście praktycznie bezgłośny, nawet do 50% na samym elektryku, bez wspomagania spalinowego!
Skrzyni brak. Jak czegoś nie ma to musi dobrze działać. Jeśli benzyniak jest dołączany (a nie dzieje się za często) to dzieje się niezauważalnie.
Doskonale trzyma się drogi, ogromny postęp w porównaniu do 4-tej generacji
Wygląd zewnętrzny jest oczywiście kwestią gustu, CRV w aktualnej wersji nie każdemu się podoba ale moim zdaniem w kolorze Premium Red wygląda nieźle.
Wydaje mi się, że w 4-tej generacji było lepiej, auto jest trochę bardziej nadmuchane i czasami mam problem z manewrowaniem ale czujniki parkowania oraz dobrej jakości kamera cofania bardzo pomagają
To chyba krok wstecz. Brak tradycyjnej wajchy do zmiany biegów (PRND) jest złym pomyslem, przyciski mnie nie przekonują. Podobnie jak system multimedialny, jest po prostu słaby i niewygodny
Klimatyzacja działa OK, Ogrzewania razie nie testowałem.
Jest lepiej niż było, zauważalnie większa przestrzeń, zarówno dla kierowcy jak i dla pasażerów.
Jest ok, jedynie podczas mocnego przyspieszania silnik zaczyna wyć, poza tym, szczególnie podczas jazdy miejskiej jest praktycznie bezgłośny
Awansem, na 5 gwiazdek, na razie trudno powiedzieć, za krótko mam to auto
Przyzwoita cena, super wyposażenie - jak się wszystko dobrze przekalkuluje i odpowiednio pogada w salonie to jest to oferta lepsza niż RAV4.
na razie brak ale nie spodziewałem się niczego po 6-ciu miesiącach użytkowania
na razie brak ale nie spodziewałem się niczego po 6-ciu miesiącach użytkowania