Ocena kierowcy - Honda CR-V V SUV

Silnik 2.0 i-MMD 184KM 135kW
Rok produkcji 2019
Honda CR-V V SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW 2018-2022 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Komfortowe idealne rodzinne auto. myślałem też o RAV4 ale jak wsiadłem do Hondy i zobaczyłem jakość wykonania wnętrza i komfort odpuściłem sobie Toyote. Honda jest lepiej wyciszona i ma mniejsze zużycie paliwa. Jazda miejska oraz wolne toczenie się po mieście do 60 km/h 4,2l jak na masę 1700kg jest poza konkurencją.
Bardzo cichy świetnie wyciszone auto lecz jak się mocno odepnie pedał gazu potrafi trochę być słyszalny. Hybryda idealnie nadaje się do miasta spalanie idealne 5,5 l/100km w mieście potrafi zejść poniżej 5. Bieszczady jazda po serpentynach około 6 litrów.
Bezstopniowa brak drążka czy drive wystarczy odpiąć pasy albo otworzyć drzwi kierowcy i automatycznie przechodzi w P.
cisza żadnych wyboi nie czuć moje dziecko cały czas narzekało jak wcześniej jeździłem w ASX że strasznie rzuca i robiło mu się niedobrze a tutaj jest w stanie przejechać dwie godziny i nawet jest słowa
Na razie okej ale wydaje mi się że lakier zdecydowanie lepszy jak Mitsubishi
Z przodu wszystko widać z tyłu pomaga szerokokątna kamera cofania. Bez problemów nadaje się do miasta
Bez zastrzeżeń
Szybko uzyskaj temperaturę szyby nie parują widoczność doskonała
Wygodnie z przodu i z tyłu zdecydowanie więcej miejsca niż w Skodzie kodiaq. Mnóstwo schowków, potężny podłokietnik, przesuwany nie to co w RAV4. Android auto działa idealnie. Podpowiedzi Google map na wyświetlaczu kierowcy też działa.
Klasa premium
W cenie jest 170 000 wersja lifestyle uważam że to dobrze wydane pieniądze jak na hybryde. W tej cenie dostałem chlapacze,bagażnik dachowy,mate bagażnika, listwy progowe,listwa tylna zderzaka,śruby zabezpieczające do felg i pełny zbiornik paliwa
Nowe auto ale liczę na długą bezawaryjna jazdę wkoncu Honda
Nowe auto

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i-MMD 184KM 135kW [l/100km]