Ocena kierowcy - Honda CR-V V SUV

Rok produkcji 2020
Honda CR-V V SUV 2.0 i-MMD 184KM 135kW 2018-2022 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Napęd
Inne : Cisza
Inne : Spalanie po mieście od 5 do 5,5 Spalanie w trasie 6,5 Autostrada przy prędkościach 140 - 7,0 Wakacyjna trasa 4 tys km, autostrady góry, załadowane auto, 3 rowery na haku i wyszło 6,9
Inne : Brak
Auto kupione w marcu 2021, Trzecia honda, Było troche obaw, bo hybryda, bo automat ostatecznie ponowny wybór byłby taki sam. Napisłabym ze jestem zachwycony ale nie chce za bardzo słodzić. Od kwietnia 2021 przejechałem 12 tys km większość w trasie w tym dużo po autostradach. Wakacje to 4 tys km po autostradach i górach (Włochy, Szwajcaria). Naprawdę super, wygodnie cicho. Troche obawiałem się jak auto poradzi sobie na ostrych górskich podjazdach i zjazdach ale daje radę. Jednorazowy przejazd to 1450 km i nie było na co narzekać. . Oczywiście na autostradach przy prędkościach powyżej 140 mogłoby być trochę więcej mocy ale tak naprawdę poza Polską tak szybko sie nie jeździ. Podsumowując, wygodnie, cicho, komfortowo i całkiem ekonomicznie. Oczywiście naprawdę małe spalenie jest podczas jazdy po mieście.
Do 110 super, potem mogłoby być trochę więcej mocy ale jestem bardzo zadowolony
:) brak, wydawało mi się że będzie kiepsko ale juz bym nie wrócił do normalnej skrzyni
komfortowo, bezpiecznie, jak to Honda, w ostrych zakrętach czuc masę, może fajnie jak by była regulowana twardość zawieszenie
bez uwag ok
Wszystko widać w każdą stronę
Wszystko na swoim miejscu i w zasięgu reki
Szybko schładza, ogrzewanie sprawdzę zimą
Mnóstwo miejsca z przodu i z tyłu, Choć bagażnik trochę pomniejszony bo hybryda i subwofer
Dobrze i cicho, Mogłoby byc jeszcze lepiej, gdyby było ciszej jak silnik nabiera obrotów i jest tak w połowie mocy , tu mozna by jeszcze troche wyciszyć
spalanie super jak na taki duzy samochód, Przeglądu jeszcze nie miałem więc nie wiem
Kupowałem, wydawało mi się drogo ale ogladałem kilka aut i niestety ten segment tani nie jest. Ale jak teraz patrze co sie dzieje z cenami samochodów to nie jest źle
Honda :), Dealer proponował mi wydłużoną gwarancję ale ponieważ poprzednie hondy były bezusterkowe odpuściłem. W sumie i tak honda jako prezent mi taką gwarancję podarowała i super
Honda:):)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i-MMD 184KM 135kW [l/100km]