Lista ocen Honda CR-Z Coupe 1.5 i-VTEC IMA 114KM 84kW 2010-2013 (7) - Widoczność

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Coupe 1.5 i-VTEC IMA 114KM 84kW
Widoczność do przodu i na boki jest dobra, słupki A nie tworzą dużego martwego pola. Problem jest z oglądaniem się do tyłu - małe tylne okienka i potężny słupek C. Tylna szyba przedzielona spoilerem - trzeba się przyzwyczaić, ale za to świetnie zalania oślepiające światła aut jadących za nami ;)
~w razie pytań o 911, cayenne, cr-z chętnie odpowiem cars.spec@gmail.com
Coupe 1.5 i-VTEC IMA 114KM 84kW
Widoczność jak na moje standardy jest bardzo dobra, widoczność na boki idealna, co w sportowych samochodach nie jest normą, przód i tył i tak jest "pilnowany" przez czujniki parkowania.
~Facet z ciągłym kryzysem wieku średniego
Coupe 1.5 i-VTEC IMA 114KM 84kW
Bardzo wygodne siedzenia jak dla mnie (jestem chudzielcem...), Dużo miejsca na nogi jak nikogo z tyłu nie ma... Może troszkę zbyt głośny szum wiatru...
~Mężczyzna z kryzysem wieku średniego.
Coupe 1.5 i-VTEC IMA 114KM 84kW
Przód - BDB TYŁ - MRN (choć da się przyzwyczaić) UWAGA!!! Tym autem nie da się parkować tyłem bez czujników parkowania!!!
~Mc.Aleister
Coupe 1.5 i-VTEC IMA 114KM 84kW
jedyny minus to tylna szyba ciezko sie parkuje tylem .w lusterkach bocznych jak i do przodu widocznosc doskonala
~Tomasz
Coupe 1.5 i-VTEC IMA 114KM 84kW
Prowadząc załadowanego pickupa widać więcej... widoczność do tyłu i po skosie w tył to jedna wielka porażka.
~Facet z kryzysem wieku średniego - CD!
Coupe 1.5 i-VTEC IMA 114KM 84kW
Podniosłem ocenę!. Przyzwyczaiłem się do tyłu i nie mam problemu z jazdą! Oczywiście czujniki nieodzowne.
Honda CR-Z Coupe