Lista ocen Honda CRX II (41) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dj-napster
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Wiele zależy od tego jaki jest kierowca i czy dba o auto czy po prostu je niszczy. Ja jestem fanatykiem tego modelu, po zakupie wymieniłem części eksploatacyjne i auto jeździ bez jakichkolwiek awarii, robię miesięcznie ponad grubo ponad 1000km. Pomimo wieku jest to mało awaryjne auto, raz na miesiąc zaglądam z ciekawości pod maskę żeby sprawdzić czy wszystko ok a tam czysto i sucho:] Ponoć przeguby szybko siadają ale to pewnie wina...
~Kaktus
Coupe 1.6 i 16V 131KM 96kW
auto staneło mi raz w drodze jedynie wymieniłem zapłon,altenator,pompe paliwa,przegób i przewody hamulcowe były skorodowane,co do zawieszenia to niewygląda to zaciekawie trzeba przejżeć wszystko 2 razy w roku bo dosyć szybko się wybija fakt drogi którymi jeżdze nie są za ciekawe
~studiowokalisci@wp.pl
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Nie no po tym co ja odstawiałem tym autkiem .... audi opel czy ine gów... remont a tu spoko ciśnie i w bija w fotel zawieszenie kozak jedynie cheble z tuningowałem Honda -2 miłość mojego życia
~PROWOKATOR_@poczta.onet pl
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
no ta moja nieszczęsna skrzynia i sprzęgło przy okazji też robiłem....hehe...ale bez tragedii....skrzynia używana ok 500-700zł...sprzęgła zaczynają się od 450 zł(za kpl,,łożysko tarcza i docisk)
~Herman
Coupe 1.6 i 16V 131KM 96kW
bardzo rzadko sie zdarza żeby komus sie udalo zakatować ten samochod. Zawieszenie się tylko wybija w ciagu 2-3lat zalezykto gdzie mieszka. wymiana gumek i dalej sie smiga
~Maciuuuus
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
NIc CRX sie powaznego nie zdarzyło jeszcze , kiedyś tylko lakier porysowała mi swoimi bucikami , lufencja poznana na dyskotece , na maske Hondy wskoczyła sama , w celach oczywistych
~Folklor
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
szczerze niema powaznych usterek . tylko zawieszenie tzn gumki w zawieszeniu ale ja jezdze nim rok i jest wszystko wporzadku . nic w nim niemusalem robic .
~wieslawb
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
za systematyczną wymiana płynów i filtrów i innych materiałów eksploatacyjnych autko odwdźęczy się długą bezawaryjną pracą -I TO JAKĄ-
~crx 91kw
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
nie miałem powaznych usterek- brak iskry- prawdopodobnie aparat zapłonowy uległ uszkodzeniu
Dziennik kosztów dla Honda CRX II
7,4
7,4
~Inur
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Jak wyżej - ale słabym punktem auta są wydechy które przy tłumiku szybko zaczynają pękać.