Lista ocen Honda CRX II (56) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PROWOKATOR_@poczta.onet pl
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
powiem wam że jeżeli ktoś katuje to ok 180 tys może mieć z nią problem.....przy normalnej jeżdzie nic się nie dzieje jest dobra....ale po wyścigach i paleniu laków..się bolec od satelit łamie....hehe....przejechała ze mną 45tys km więc miała prawo nie wytrzymać....a jak ktoś ma problem ze wstecznym biegiem to już oznaka niedomagań sprzęgła....(tak na marginesie)
~dj-napster
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Biegi wchodzą łatwo i szybko, częstą wadą w skrzyniach w tym modelu jest zgrzyt przy przełączaniu z 2 na 3 na wysokich obrotach. Ta wada to przeważnie 20 lat ostrej jazdy i niepoprawne wysprzęglanie przez poprzednich właścicieli (koszt wymiany synchronizatora jest niewielki).
~Inur
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Krótki skok, długi drążek - w miare dobre połączenie. Brak synchra wstecznego to minus. Poza tym nie do końca mi się podoba jak biegi wchodzą ale to już kwestia własnych preferencji.
~Ltcrx
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
mily opor przy wrzucaniu biegow ,warto zainwestowac i wymienic olej w skrzyni,ja zrobilem to sam mimo trudnego dostepu i kombinacji z mega strzykawka ;)
~Folklor
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
w serii mogla by byc lepsza ja w swoim mam 1dynke i 2jke od civica 5 gen z silnika 1,5 d15b7.ale seryjna tez niejest zla ladnie leci na seryjnej tez.
~gieniek66
Coupe 1.6 i 16V 131KM 96kW
jest niezła.dla mnie najlepsza jest ta z 21zębami na wałku zdawczym.ta z 20 jest wolniejsza i ma większe koło zamachowe i sprzęgło i to dużo osłabia silnik.
~EE8 VTEC
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Skrzynia na patykach i sprzęgło na lince, bezawaryjne kultowe rozwiązanie pracujące bardzo lekko i precyzyjnie.
~Mariusz90r
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Krótko zestopniowana, super przy starcie ze świateł, niestety przy prędkościach autostradowych w kabinie jest hałas.
~Kruku
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
przełożenia idealne do tego silnika a nadają się do większej też mocy którą można wykrzesać bez problemu z tego potwora
~krzychu-k14
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
4 bo z drugiego biegu na pierwszy trzeba na hama wciskać jak chce się poszaleć może za dużo wymagam po zatym rewelacja