Lista ocen Honda CRX II (56) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dj-napster
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Auto bardzo dobrze trzyma się drogi na łukach, zakrętach, układ kierowniczy reaguje niezwykle szybko. Chodzą pogłoski że CRX jest zdradliwy więc już tłumaczę o co chodzi: TO NIE CRX JEST ZDRADLIWY TYLKO KIEROWCA GŁUPI. Auto jest lekkie, krótkie i szybko skręca, jeśli jest dodatkowo obniżone to jeszcze lepiej się jeździ po równych drogach (w koleinach na kołach 15 cali zaczyna się męka). Dobry promień skrętu to atut tego auta, łatwo jest...
~Maciuuuus
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Trzyma sie no po prostu jakby był przyklejony do tej jezdni....Za pasażerke możesz wziąśc "kobiete konkretną wagowo" i przy ostrym wchodzeniu w zakręt nie ma prawa wywrotki , to jest po prostu niemozliwe przy tym zawieszeniu
~Kras
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Nawet na fabrycznych oponach 185/60/14 pozwala na bardzo szybkie pokonywanie zakrętów. Obniżone i utwardzone w połączeniu z gumami 195/50/15 tworzy po prostu gokarta. Niestety polskie drogi czuć w nim mocno.
~macacrx
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
dzieki szerokiemu rozstawowi kol a takze nisko osadzonemu nadwoziu samochod trzyma sie jezdni niczym przyklejony celowy brak wspomagania kierownicy dodaje efektu plynnej wspolpracy kierowcy z pojazdem
~Mariusz90r
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Auto jest dość nadsterowne co może zaskoczyć mniej doświadczonych kierowców. Twarde i mało komfortowe zawieszenie, ponadto dość skomplikowane co podnosi koszty użytkowania.
~Ltcrx
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
na temat seryjnego niewiele moge powiedziec... mialem gazowe amorki z tylu skrecone na maxa,oraz cale autko obnizone. Ogolnie jazda po naszych drogach bywa katorga.
~Kaktus
Coupe 1.6 i 16V 131KM 96kW
dałbym doskonale ale... w sliskim można tym autem się zabić strasznie zażuca na zaktętach tyłem,ale za to w suchym niema sobie równych bez sportowych sprężym trzyma jak przyklejony
~atena
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
brak wspomagania może niektórym przeszkadzać, ale ja już sie przyzwyczaiłam, trzeba dużo kontrować na koleinach, za to zawieszenie rewelacja, sztywne ale o to chodzi, ronda są moje
~krzychu-k14
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
o ile oponki nie są za szerokie ostatnio włożyłem 195/50/R15 i czuć już że kierownica ciężej chodzi no i na koleinach bez rewelki także wracam do 185/65/R14 na tych była rewelacja
~Darek
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
no coz ... kazda dziure czuc, kazda nierownosc drogi, nerwowy uklad kierowniczy - choc precyzyjny, tlucze na naszych polskich dziurach, ogolnie taczki :) twardy jak cholera