Lista ocen Honda CRX II 1.6 i 16V 124KM 91kW 1987-1992 (15) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Folklor
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
crx to wprost bajeczne auto szybkie zwinne i niezawodne . jednak cerka niewybacza bledow kierowcy to auto jest niebezpieczne trzeba na nie uwazac bo czasami jest nieprzewidywalne . Tym samochodem poprostu trzeba umiec jezdzic .Wycina takie auta jak np: eclipse 2 gen 2,0 150 koni tez niezostawia suchej nitki na bmwkach 2,5 litrowych ktore maja pod maską 193 konie . To swietne auto przed kupnem podchodzilem do niego z dystansem ale sie...
~studiowokalisci@wp.pl
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
To co daje seria wystarczy na szaleństwo a dostępność cześci tuningowych rozwija skrzydła pełen szacunek niskie spalanie i dobre osiągi + niezawodność i prostota -zawory sam wyrególowłem po konsultacji na forum tarcze kocki i wiele innych części i wynalazków jak np uszczelka pod kolektor dolotowy powietrza ITP Rodzina Hondy to pasja goraco polecam.
~crx 91kw
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
jezeli ktos chce miec tanie w eksploatacji auto sportowe- polecam!!!! z autopsji wiem, ze celica, galant pow 97 roku (v6), bmw (kazde) jest duzo drozsze w eksploatacji ostrą konkurencją dla tego auta jest honda prelude- lepiej wyposazona, wieksza, moze i ładniejsza
~dj-napster
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Za wygląd i za osiągi z tak małej jednostki trzeba dać 10/10! do tego bardzo pozytywne wrażenia z prowadzenia takiego autka. W dodatku wyposażenie typu el. szyberdach, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja itp. nie są obce temu małemu pociskowi:]
~Inur
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Bardzo ale to bardzo fajne auto - moje jest seryjne w 100%, nie skażone jakimś wiejskim tuningiem czy przelotem i muszę przyznać że w swojej klasie ciężko jest je pobić. Miałem już do czynienia z wieloma autami i jest to jedno z lepszych.
~MSed9
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Sylwetka Auta po mimo 22lat piękna. Silnik, zawieszenie, skrzynia biegów wszystko na b.dobry+, samochód nie zawodny. Nie widzę lepszej opcji w tym przedziale cenowym i sporo ponad nim :)
~Kruku
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
jest to super auto nie ma podobnego jest jedyne w swoim rodzaju a porównywanie go do toyoty czy mazdy mija się z celem... to auto jest między autami supersportowymi a coupe typu calibra czy celica
~Mariusz90r
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Świetne wrażenia z szybkiej jazdy, bardzo efektowny wygląd świetne fotele, niestety sporo awarii, korozja, głośno i mało komfortowo podczas trasy.
~Borecky
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Nie mam zamiaru zmieniac... no chyba ze dokladac jakies dodatkowe podzespoly usprawniajace.
~mtrawa
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Male sportowe auto w najslabszej wersji nie zapewnia dobrych osiagow ale za to swietnie trzyma sie drogi.