Lista ocen Honda CRX II 1.6 i 16V 124KM 91kW 1987-1992 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dj-napster
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Auto bardzo dobrze trzyma się drogi na łukach, zakrętach, układ kierowniczy reaguje niezwykle szybko. Chodzą pogłoski że CRX jest zdradliwy więc już tłumaczę o co chodzi: TO NIE CRX JEST ZDRADLIWY TYLKO KIEROWCA GŁUPI. Auto jest lekkie, krótkie i szybko skręca, jeśli jest dodatkowo obniżone to jeszcze lepiej się jeździ po równych drogach (w koleinach na kołach 15 cali zaczyna się męka). Dobry promień skrętu to atut tego auta, łatwo jest...
~Mariusz90r
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Auto jest dość nadsterowne co może zaskoczyć mniej doświadczonych kierowców. Twarde i mało komfortowe zawieszenie, ponadto dość skomplikowane co podnosi koszty użytkowania.
~Ltcrx
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
na temat seryjnego niewiele moge powiedziec... mialem gazowe amorki z tylu skrecone na maxa,oraz cale autko obnizone. Ogolnie jazda po naszych drogach bywa katorga.
~atena
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
brak wspomagania może niektórym przeszkadzać, ale ja już sie przyzwyczaiłam, trzeba dużo kontrować na koleinach, za to zawieszenie rewelacja, sztywne ale o to chodzi, ronda są moje
~krzychu-k14
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
o ile oponki nie są za szerokie ostatnio włożyłem 195/50/R15 i czuć już że kierownica ciężej chodzi no i na koleinach bez rewelki także wracam do 185/65/R14 na tych była rewelacja
~Inur
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Trzyma się zakrętów jak mało które auto w swojej klasie, nierówności wybiera ładnie. Auto mam w 100% seryjne, nie jest obniżane ani utwardzane.
~crx 91kw
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
MOZNA PRZY PREDKOSCI 14KM/H WCHODZIC W ZAKRĘTY B. TWARDE ZAWIESZENIE- NA NASZYCH POLSKICH DROGACH RACZEJ SIE NIE SPRAWDZA
~Folklor
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
poprostu idealne trzyma sie drogi jak przyklejone seryjne zawieszenie jest bajeczne w porownaniu z innymi autami w tej klasie .
~wieslawb
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
Twardy ale taki ma być! dobre opony ,odpowiednie ET felgi no i można pobrykać po zakrętach ,spróbujcie tego w jakimś VieśWagonie
~studiowokalisci@wp.pl
Coupe 1.6 i 16V 124KM 91kW
180 na zegarze zakręt i wyprzedzałem typa w porche cayen -ale miał mine :-)