Lista ocen Honda CRX II 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW 1989-1992 (42) - Całokształt

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~EE8 VTEC
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
To samochód marzeń z młodości, jego wygląd i osiągi sprawiają wielką radość, prostota konstrukcji sprawia że nie ma się co psuć a spalanie jest śmiesznie niskie. W 2018 roku cena egzemplarza kolekcjonerskiego bezwypadkowego i bez szpachli to niestety wydatek ok 35-45 tyś zł (szukać trzeba niestety latami). CRX EE8 to legendarny model, nie to co zwykły CRX ED9, wsiadając do niego i przekręcając stacyjkę czujesz się znowu młody :)
~PROWOKATOR_@poczta.onet pl
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
za te pieniądze nie ma lepszego samochodu....dla młodego na wyścigi...jak znalazł....hehe....miałem okazję konfrontacji na tuning-show...w Toruniu...żadna calibra 2.0czy 2.5 ....golfy fuj....hehe...no chyba że vr6...ale jaka tam jest pojemność...hehe...g 60...dostaje baty...w lkasie 1.6 nie ma równych...i tyle...częsci w rozsądnych cenach mam go już 2 lata i wiem gdzie szukać....
~Maciuuuus
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Nie chce mi się już rozpisywać wiecej , wszystko jest opisane w punktach powyższych , a podsumowując już to uważam że Honda CRX jest autkiem zajebistym , Polecane dla młodych kierowców , którzy marzą o wspaniałych przygodach życia związancyh z szybką jazdą i wożeniu najlepszych lasek w mieście !
~Bartek bart_pl@poczta.onet.pl
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
To autko coś w sobie ma. Specyficzną sywetke? Dobre zawieszenie? Rewelacyjny silnik? Nie wiem. Może wszystko na raz. Ma na pewno niepowtarzalny styl. Polecam je wszystkim, jeżdżącym głównie samemu lub w dwie osoby, którym brakuje jeszcze paru złotych do zakupu Hondy NSX.
~Rafał bazon@rudykot.pl
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Samochód kultowy. Bardzo dobry przy wyprzedzaniu. Niestety na długie trasy się nie nadaje gdyż jest bardzo twardy a to męczy. Super zabawka dla młodych ludzi (szkoda, że już nie produkowana). Super silnik. Dość drogi w utrzymaniu
~Kras
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Rewelacyjny samochód za niewielkie pieniądze. Bardzo szybki a przy tym tani i niezawodny. Mimo upływu lat ludzie ciągle oglądają się za nim na ulicy. Jeśli tylko uda się znaleźć dobry egzemplarz to polecam.
~Tomek
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Niepozorny samochodzik, już nieco stary, ale jak wino... Na drodze nie jednemu pogoni kota... Na 100 aut 99 może oglądać tylna szybke i dwie rurki wydechowe crx-a:-)
~kl
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
idzie tym troszke polatac.kto nie wierzy,niech zaluje ze nie widzial crki w akcji na 1/4mili na zlocie w pile-biorac pod uwage roczniki tych aut,to jest calkiem niezle
~Darek
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
boskie auto za male pieniadze - ale ciezko kupic w dobym stanie zawieszka twarda , silnik ostry jak na 900 kg, nic tylko jezdzic i jezdzic(tylko po lepszych drogach)
~Kras
Coupe 1.6 i 16V Vtec 150KM 110kW
Jeden z najlepszych samochodów jakim jeździłem. Rewelacja. Jednak żeby się nie zawieść i nie narazić na duże koszty trzeba bardzo starannie szukać. Nabyć tylko pewny egzemplarz.