Lista ocen Honda CRX III (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dream28@wp.pl
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
nawiew - nie dziala 1 i 2 bieg. troche czasem puszczaja uszczelki podczas deszczu albo w myjni. dach skrzypi - są na to rady ale jeszcze sie nie zabralem za to... czasem cos w elektryce nie do konca - ale to moze byc wina nie do konca konstrukcji. coś co mnie doprowadza do szewskiej pasji... wymiana żarówek w reflektorach przednich... konstrukcja i sposób montażu mnie zabiją... zwłaszcza po stronie kierowcy - trzeba zdjąć zbiornik...
~Jan
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Auto posiadam od 6 lat więc coś na ten temat mogę powiedzieć. Naprawy wykonywane przed każdym przeglądem i samochód nigdy mnie nie zawiódł. Oczywiście napraw nie wiele, po kupnie wymiana sprzęgła, po dwóch latach rozrząd, olej co 10 tys. (półsyntetyk Motul 10W40). Po 6 latach zaczęła się zacinać szyba, generalnie bezawaryjne auto.
~Hube
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Niezawodność silniek VTEC jest wręcz opiewana w japońskich podstawówkach. Ninja japońcsy, którzy używają tylko tych aut narzekają jedynie (i to czasem) na uszczelki przy drzwiach, które podczas srogich słot potrafią puszczać życiodajną wodę do środka. Ja osobście uważam to za "smaczek" auta, które kupiłem iście kolekcjonersko i z zamiarem tuningu.
~Mr.Z
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
auto ma swoje lata i wiadomo czasami coś siadzie, ale zazwyczaj jakas pierdołka... a to gdzieś zderzak odstaje troche, a to jakas mała rdza wyjdzie, pamietajmy że to nie jest nówka z salonu i auto ma swoje 16 lat :D wymiana olejów filtrów na bierzaco.
~cz
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Jak na razie tylko eksploatacja: Paseczek, płyny, klocki i inne żarówki. Choć słyszałem, że blachy nie są najwyższego gatunku, to u mnie po latach jedno ognisko korozji o średnicy 3mm na tylnim nadkolu = nic!
~Sobczyński
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Jak już to takie drobne pierdoły które naprawiamy sami za kilka złoty . Trzeba pamiętać że to auto ma ponad 25 lat , ale i tak na ten wiek nie sprawia żadnych problemów.
~grand87
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Odkąd zakupiłem auto wymieniam tylko części eksploatacyjne. Wiele rzeczy można zrobić samemu. Konstrukcyjnie to przecież Honda Civic w innej budzie.
~honda lover
Del Sol 1.6 i VTi 160KM 118kW
Jak były ostatnie mrozy na podlasiu czyli -22 to mi kierunki pozamarzały, musiałem wajchę dociskać mocniej do końca aby zaskoczyła a z reszta nie mam problemu
~Patrycja
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
od strony pasażera przy zamykaniu drzwi szyba nie zawsze wejdzie pod uszczelkę, do tego stukający dach, skrzypiący fotel kierowcy.
~Maciek
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
W takim aucie którym raczej nikt spokojnie nie jezdzi czasem cos moze wyskoczyc ale nic co by moglo samochód unieruchomic.