Lista ocen Honda CRX III (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek (Poznan)
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Zaczne od tego ze to samochód SPORTOWY, wiec ocenamy go pod ta kategoria, miejsca wystarczy na 2 osoby, przewaznie jezdzi sie samemu albo we 2-je (gdzie 2 to zazwyczaj kobieta) Na moje 184cm jest okej, pasazerka tez nie narzeka. Pasażerowie szczerze mówiąc , dla 1 osoby mojego wzrostu (miałem przyjemnosc podrozy na tylnej kanapie) jest tyle miejsca co w 126p i ciezko by bylo dopchac 2ga osobe :) ale zdarzalo sie jezdzic w 4 jak ktos ma mniej...
~cz
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Niektórzy tu piszą, że z tyłu nie ma duzo miejsca. Hmm... no zgodze się, tylko po co tam miejsce? Autko zarejestrowane jest przecież na dwie osoby, a dwie osoby jeźdżą w nim jak król na tronie :) Jak masz nawet te 190cm to nie ma problemu. Oczywiście z wsiadaniem i wysiadaniem jest mały kłopot, ale czy to ma znaczenie? Wielki plus za bagażnik. Przez to, że w kuferku musi się zmieścic dach, jest tam na prawde duużo miejsca. 300 dm3 jak na takie...
~Kuba Oss
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Jestem wysoki a pozycje ustawioną mam idealnie i jeszcze zostało wiele miejsca do tyłu, choć przydała by się regulacja kierownicy przód tył, (dlatego mam kierownicę z odsadzeniem) gorzej jest z wchodzeniem i wychodzeniem, są wysokie progi a niskie auto i nisko podłoga. Wszyscy moi pasażerowie byli pod wrażeniem ile jest tu miejsca na nogi
~Mr.Z
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
jak na auto sportowe 2 osobowe przestrzeń z przodu dla kierowcy i pasażera jest bardzo spora, mimo że mamy srodkowy tunel, to i tak jest sporo miejsca. co do miejsca dla pasażerów, to tego watku nie ma co poruszac bo to jest auto sportowe 2 osobowe więc takowego miejsca nie ma... z tyły są spytnie usytułowane schowki i to w zupełności wystarczy.
~LIMBO
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Ja uwazam ze jest swietnie. Dzieci nie mam. wozic nie musze pasazerów z wyjatkiem mojej lubej. Auto jako 4 w rodzinie wiec... moglem sobie na takie pozwolic. Dla kierowcy jest miejsca duzo a pozycja za kierownica wymusza wrecz skupienie na drodze i za to cenie Japonczykow
~dream28@wp.pl
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
bardzo duzo miejsca. jestem wielki i gruby... istny raj i nie mam nawet do konca siedzenia. pasażer moze sie wyciagać na wszystkie strony... wiecej w prównaniu z z3 i masakrycznie duzo miejsca w stosunku do mx5
~Seru
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Bardzo wysocy nie powiedzą złego słowa, koledzy z Mazdy 6 (combi) i Saba (nowego kombi, nie pamiętam jakiego) byli w niebo wzięci jak wsiedli do mojej solki :D
~Marcin "Hajer" Kudła
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Miejsca jest wystarczająco a nawet powiedziałbym dużo jak na typową 2 osobówkę, kierowca i pasażer mogą bardzo wygodnie zasiąść w aucie.
~Patrycja
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
pomijając fakt, że samochód jest dwuosobowy to miejsca jest w naprawdę nim sporo. w samochodach z ręcznie chowanym dachem duży bagażnik.
~Hube
Del Sol 1.6 ESi 125KM 92kW
Jak już pisałem, jak na 2 osobowy pierdzik miejsca jest DUZO. Przy moich prawie 2 m wzrostu czuję się komfortowo. Nie sądziłem, że będzie aż tak dobrze.