Lista ocen Honda Element (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stryjek@adres.pl
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 162KM 119kW
Sprowadziłem to auto z USA - powiem tylko tyle że bardzo się opłacało i nie tylko pod względem ekonomicznym.Pomimo że auto produkowane jest tylko na rynek USA i Canadę to wbrew pozorom z częściami nie ma problemu silnik taki jak w Accordach w Europie- płyta podłogowa oraz elementy zawieszenia to melanż Accorda i CRV - co odo blach i plastików bez problemu można zamówić w salonach Hondy - zamawiałem nadkole przyszło w 7 dni.
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 162KM 119kW
Honda wraz z Toyota to najwyzej notowana cena odsprzedazy w USA mimo,iz cena nowego jest na POziomie toyoty i innych japonskich marek!Accord malzonki z 89r ,ktory dozynala corka- uczennica- sprzedalem za 1000$ mimo,ze mial 350 tys mil( nigdy nie rozbierany silnik ani AT!jasne,ze uszczelki sie utlenily- wiec wszedzie podciekalo!
~Kamil
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 162KM 119kW
Dużo za niewielkie pieniądze. Ok 24-27kpln za zadbany egzemplarz mimo jego wieku, to adekwatna cena to użytkowości i wyjątkowości Elementa :)
~Kamil
~Hegemon
Terenowy 2.4 i 16V 162KM 119kW
Koszt zakupu jest żaden. Ja kupiłem to auto za 35tyś. Przypominam że to SUV Tylko to spalanie jest do kitu ale mnie to nie przeszkadza.
Terenowy 2.4 i 16V 162KM 119kW
TYLKO W KOMUNIE ue CENY SA Z SUFITU W usa= kapitalizmie POKI CO CENE DYKTUJE RYNEK
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 162KM 119kW
20500$ za model 4WD z AT - EX to wysmienicie zwazywszy JAKOSC!
~rabarbarek@sbcglobal.net
jak na to to tanio