Lista ocen Honda Element (7) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hegemon
Terenowy 2.4 i 16V 162KM 119kW
Auto jest wysokie więc widać nad zwykłymi osobowymi. Ja osobiście nie mam zastrzeżeń. Mimo rozmiarów świetnie się parkuje. Wiem że to trochę nie na temat ale zauważyłem że inni widząc to auto zmieniają swoje zachowanie na drodze. Auto wygląda trochę jak wóz opancerzony i nie zdarza mi się by ktoś zajechał mi drogę, wyjechał z podporządkowanej lub nie zjechał na prawy pas widząc ten samochód w lusterku. Uważam to za wielką zaletę tego...
~stryjek@adres.pl
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 162KM 119kW
Duże przeszklone powierzchnie - widoczność bez problemowa. Słabe lusterka boczne- pomimo doużej powierzchni - duży tzw martwy punkt- cięzko się przestawić. Mozna to było zrobić lepiej, np. tak jak w Passacie. Zdecydowanie na razie najsłabszy punkt tedgo auta.
~Kamil
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 162KM 119kW
Extra - tam gdzie kończy się maska, tam kończy się samochód, tam gdzie kończy się tylnia szyba, tam kończy sie samochód ;) Wysoka pozycja auta powoduje, ze widzisz wszystko dookoła. Wadą są lusterka, bo trzeba się przyzwyczaić do sporego martwego pola.
~Kamil
~wbprus2@op.pl
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 162KM 119kW
Wysoko sie siedzi ,jak w kazdym SUV widocznosc swietna i zwrotnosc zbudowanego na civic plycie samoch. ale znacznie szerszy!Miesci miedzy siedzeniami lodowke elektr.
~PATRYCJA I PIOTR
Terenowy 2.4 i 16V 162KM 119kW
podrozuje sie swietnie pasazerowie z tylu maja swietna widocznasc poniewasz siedza troszke wyzej niz kerowca
~rabarbarek@sbcglobal.net
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 162KM 119kW
zaglowki z tylu troche ograniczaja widocznosc