Lista ocen Honda FR-V (51) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Greedo
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Jedyna powazna usterka jaka mi sie ptzytrafila jest z mojej wlasnej glopoty poniewaz przy 180km\\h wlaczylem nawiew na przednia szybe(specialny gozik na desce ktory wlacza klime do odmrazania albo odparowania przedniej szyby)a wiadomo klima sie sama wylacza przy wiekszy predkosciach zeby jej nie rozwalilo ja o tym zapomnialem i sprzeglo cewka i lozysko poszlo sie je... koszt naprawy 800zl u znajomego fachowca:)
~Henryk
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Żadnych przygód. Zero stresu, że coś się rozsypie. Serwis co roku, bo nie dokręcam w tym czasie przebiegu kwalifikującego do przeglądu. Koszt przeglądu w aso, z filtrami, olejem, czyszczeniem klimy zamyka się w granicach max. 1000 zł. I potem spokój. Od 2009 roku, do samochodu mam tylko 4 faktury z aso, z wizyt corocznych (oleje, filtry oleju, powietrza, klimy, klocki przednie). Poza tym nic.
~bard59@wp.pl
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
i tu mam problem z ocena, bo z jednej strony auto jest zupelnie bezawaryjne, ale mam identyczny proble jak autor popraedniej oceny, czyli purchelek na tylnej klapie!!! Tak wyglada "jednostkowa" wada czy usterka? Cos tu nie tak. Dealer zaproponowal mi pomalowanie calego elementu, ale na razie sie nie zdecydowalem gdyz jest to ognisko o srednicy 1.5 mm. Poczekamy, zobaczymy.
~automaniak38
Minivan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Wymieniłem po 100 tys jazdy tarcze hamulcowe i klocki w 4 kołach ale to normalka wymiana w serwisie Hondy zapłaciłem za wszystko 820 zl a w vw ponad 1000 zl Tylko to mam nadzieje że nadal będzie bezawaryjny.
~Robot
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Lakiernik stwierdził ,że lakier czarny) jest zbyt miękki. W/g niego po roku czasu jest zbyt mocno zużyty . Może dlatego ,że samochód myty był w myjniach automatycznych.
~Marcin
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Korekta geometrii. Aktualnie mam klopot z oponami - zabkuja. Badamy sprawe, ale to chyba wina opon a nie auta (bez zwiazku z ta geometria).
~Marcin - Łódź
Minivan 1.7 i 16V 125KM 92kW
Auto mam za krótko ,żeby wypowiadać się o niezawodności, po ponad pół roku eksploatacji nic się nie wydarzyło.
~Grzesiek
Minivan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
jesli to nie przypadek to moze i usterka - zepsuly mi sie w dwoch modelach hond przelaczniki dlugich swiatel (drogowych)
~Przemysław
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Brak. Auto nigdy mnie nie zawiodło, zawsze odpaliło i bez problemów dowiozło do celu.

Usterki Honda FR-V

Honda FR-V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~trafo
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Całkowity brak usterek. To jednak nie farmazon, że się japończyki nie psują. Ten się po prostu nie psuje.