Lista ocen Honda FR-V (69) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MACIEJ
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Zawsze mogłoby być lepiej, ale salony przeżywają kryzys (chociaż w hondzie tego nie zauważyłem szczególnie dotyczy to nowego civica) i są dość elastyczne. Cenę negocjowała żona i spisała się bardzo dobrze :) Kupiliśmy rocznik 2005 w wersji wyposażeniowej comfort. Na początku dostaliśmy rabat 9.000 PLN, a skończylo sie na tym ze dostaliśmy jeszcze 1.500 PLN rabatu, czujnik parkowania, alarm i dywaniki. Samochód dostaliśmy do odbioru juz...
~jacocz@interia.pl
Minivan 1.7 i 16V 125KM 92kW
Samochód przywiozłem z Niemiec kupiony jako demonstracyjny u dealera. Przebieg w dniu zakupu 8100km . Samochód chciałem kupic w Polsce w Hondzie ale dostępnośc tego modelu oraz cena bez negocjacji odstraszają. Warto poszukac ofery na to auto u zachodnich sąsiadów bo jest to model przy którym jakos tam mozna negocjować cenę a co do dostępności to u nich bajka a u nas dno. Mówimy tu o aucie nowym lub demo a nie o rozbitkach.
~Henryk
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Wydałem na nowy ok. 100 tyś zł. Na przeglądy co roku, z wymianą filtrów, płynów i klocków z przodu wydałem ok. 3000 zł. Reszta to koszty paliwa. Innych kosztów tu nie ma, brak jakichkolwiek awarii. Samochód znakomicie wykończony, czuć jakość. Zamknijcie drzwi w np. Zafirze a potem w FR-V - to właśnie tu czuć różnicę. Czuć różnicę w pracy przełączników i dźwigienek, jakości materiałów, ich spasowaniu itp.
~Address666
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Może i cena jest wysoka, ale biorąc pod uwagę Nissana Primerę 2003 1.9 dCi, którego szybciutko sprzedałem ( raz na dwa tygodnie stał w serwisie, psuło się wszystko od tapicerki po nagły wyciek oleju i zatarcie turbiny...nie wspominając o trzech kompletach reflektorów ksenonowych i nowych wskaźnikach...Szczęście że miał 3 lata gwarancji ! ) w Hondzie części do siebie pasują i nie odpadają !
~Tomek
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Samochód w salonie kosztował 103 tys. zł brutto. Kupiony jako 3 os. ciężarówka pozwolił na odliczenie całego vat'u i jednorazowej amortyzacji co dało oszczędność 38 tys.zł więc koszt po odliczeniach wyszedł 65tys. - za tą cenę nie kupi się już teraz tak przestronnego i bezawaryjnego auta
~automaniak38
Minivan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Mam najbogatsza wersje Hondy Frv z navi klimatronikiem , szyberdach , relingi itd. z tego co wiem kosztowała 128 tys. uważam że co najmniej o 30 tys. za drogo choc jakość jest lepsza niż w Vw Touranie czy Fordzie Smaxie Za drogi dla przeciętnego Polaka który zarabia od 1,5 do 5 tys zł
~dawidsn@o2.pl
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
kupilem ja 79900 bo jest to rocznik 94 koniec grudnia wiec dostalem zniszke 10000 a moim zdaniem jest to super okazja jesl nie masz zamiaru sprzedawac auta przez jakies 5 lat co do jakosci jezdzilem w stanach lexusem rx 330 i nie widze roznicy a lexus kosztuje ponad 200 000 wiec .....
~Trafik
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
W tej cenie samochód jest jak trzeba, płaci się po prostu za wyższej jakości podzespoły i ponadprzeciętną trwałość i bezawaryjność. Rysa na laurce za korozję, która może wychodzić na dachu przy uszczelce szyby i na tylnej klapie - ale z tym radzą sobie ASO w ramach gwarancji.
~Tomek
Minivan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Auta już nie ma w produkcji, jedyny konkurent 3+3 to fiat multipla ale jakościowo to przepaść na stronę Hondy. Używany w dobrym stanie kupimy za 50000, uwaga na sprowadzane z zagranicy większość ma cofnięte liczniki.

Usterki Honda FR-V

Honda FR-V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bandzior
Minivan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jako nowy z danego rocznika trochę za drogi. Ale jeśli kupujesz tak jak ja w promocji model z zeszłego roku + bous od dealera - rewelacja! Niczego lepszego na rynku nie znajdziesz. Do tego jeszcze real made in Japan.