Oceny Honda FR-V 1.8i-VTEC 140KM 103kW 2007-2009

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Honda FR-V 1.8i-VTEC 140KM 103kW 2007-2009

~Przemysław
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Samochód miałem ponad 2,5 roku i będę go wspominał bardzo miło. Przestrzenny, praktyczny, bezawaryjny i prosty w konstrukcji. Bardzo wygodna pozycja za kierownicą, sporo miejsca dla pasażerów, pod warunkiem, że są to osoby o przeciętnej, bądź szczupłej budowie. Tylne fotele składają się na płasko, co sprawia, że w każdej chwili możemy przeistoczyć auto w dostawczaka. Audio wysokiej jakości, odtwarzacz CD słynie ze swojej wadliwości, ale da się...
~Robert
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Gdyby był dostępny na rynku nowszy model lepiej wyciszony i z bardziej komfortowym zawieszeniem to zdecydowabym się na zakup tego auta jeszcze raz. Bryła auta naprawdę zgrabna i pomimo wieku auta (11 lat w 2019 roku), cały czas prezentuje się zacnie.
~Trafik
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Znakomity samochód rodzinny, trwały, bezawaryjny, absurdalnie zwrotny (na parkingu może konkurować ze Smartem), oszczędny. Każda rodzina z dziećmi powinna brać go poważnie pod uwagę, składany przedni środkowy fotel to niezastąpiony przewijak.
4,1
~Tomek
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Jestem właścicielem tego autka od nowości w full wersji (biksenony, skóra itd). Zakup w salonie w marcu 2008. Przestronność i awaryjność(a bardziej jej brak) na 6+. Ma trzy wady: bardzo wrażliwy lakier, hałas i spalanie(zejście poniżej 10l w trybie mieszanym to sztuka
~Henryk
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Samochód przemyślany. Ciekawy. Niebanalny. Rzadki na drogach, co jest w świetle jego użyteczności i jakości, bardzo dziwne. Szkoda, że nie produkują następcy. To byłby wtedy mój kolejny zakup. Na chwilę obecną, nie myślę o zamianie, właśnie z powodu braku następcy. Moje 2 dorastające córki już się pytają, która odziedziczy samochód. Starsza z dziećmi jeździ dokładnie takim samym.
~TakTak
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Proszę państwa, każdy kto szuka takiego samochodu, pewnie przegląda Allegro, Gratkę i OtoMoto. A tam, każda Honda bezwypadkowa, perfekcyjna itp. Ostrzegam przed dwoma wozami, które osobiście widziałem, a które okazały się złomami po solidnych wypadkach: jeden z Dębicy, tel. 609-660-115, drugi z Poddębic koło Łodzi, tel. 731 709 006. Oszuści i naciągacze. Opisane na bez-wypadkowe.net

Usterki Honda FR-V

Honda FR-V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Greedo
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Auto zwraca uwage swoja sylwetka a przy tym jest dosc malo awarujne i malo paliwozerne i wielka szkoda ze tak malo osob docenia ten samochod mimo ze cena jest dosyc przystepna a koszty utrzymania nie wielkie i malo traci na wartosci w stosunku do innych aut tego typu tak wiec oczywiscie kolejnym autem rowniez bedzie HONDA:)
~krz
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Nie możemy wyjść z podziwu. Wiele osób pyta o to auto na ulicy, pasażerowie przewożeni również zachwyceni: JEST INNY. Taki nasz. Miejsce na 3 foteliki z tyłu. Przewieżć można niemal wszystko o różnym kształcie, bo fotele składają się jak klocki, każdy oddzielnie. Uwaga - nie mogłem wpisać prawidłowego rocznika - można było tylko wpisać 2009
~trafo
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Dobry samochód. Wygodny, pakowny, na trasie porusza się jak krążownik. Najważniejsze, bardzo trwały, niezawodny.
~michał
Minivan 1.8i-VTEC 140KM 103kW
Szkoda że auto nie ma następcy i następnego minivana będę musiał szukać u konkurencji