Lista ocen Honda HR-V I 1.6 i 16V 2WD 105KM 77kW 1998-2005 (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Duki
Minivan 1.6 i 16V 2WD 105KM 77kW
Ja mam instalację gazową II generacji (taka była zamontowana jak go sprowadzono z Włoch). Bywa czasami upierdliwa w regulacji, ale wynagradza to ekonomicznością. Pali mi jakieś 11 do 12 litrów gazu, co przy obecnych cenach paliwa wychodzi tak jakby palił 4 litry benzyny :)) Gdyby nie gaz to pewnie bym zbankrutował. Generalnie polecam do HR-V wtrysk gazu.
~Homo Sovieticus
Minivan 1.6 i 16V 2WD 105KM 77kW
Jak na minisuva to spalanie jest całkiem niezłe. Mi wyszło podobnie jak w poprzednim moim samochodzie 1.5. Spalanie wzrasta jak wkręca się na obroty a trzeba cisnąć do dynamicznej jazdy. Słyszałem, że moje spalanie jest tak niskie ponieważ mam wersję 2WD. Jeżeli ktoś nie potrzebuje 4x4 to na pewno bardziej się to opłaca,
~Andek
Minivan 1.6 i 16V 2WD 105KM 77kW
Części nie są tanie i choć auto jest stosunkowo bezawaryjne, to jednak przy większych przebiegach zdarzają się drogie naprawy. U mnie padła chłodnica i musiałem wymienić sprzęgło oraz akumulator. Łączny koszt tych napraw to ponad 3000 zł. Wysokie spalanie też trochę zaniża ocenę.
~adek
Minivan 1.6 i 16V 2WD 105KM 77kW
tez dalem przecietnie bo tak jak przeglady i serwis dosyc tani tak zuzycie paliwa ogromne jak na takie auto...jazda z predkoscia 170 na godzine powoduje spalanie rzedu 13 litrow (o zgrozo) normalnie w miescie ponizej 9,5 nie schodzi a na trasie nie udalo sie ponizej 8
~sportlada@op.pl
Minivan 1.6 i 16V 2WD 105KM 77kW
Mało nie spala.Myśle że to nie jest jego jakąś dużą wadą.W końcu waży nie mało,ma duże koła i daje duże opory.To nie maluch. Nie liczyłam nigdy ile spala bo nieinteresuje mnie to.Przejeżdzam po mieście na baku ponad 600 km zanim włączy się komornik.
~spass
Minivan 1.6 i 16V 2WD 105KM 77kW
zużycie paliwa.hmm,. no troszkę za dużo. moim zdaniem te hondy powinny mieć większe silniki. wtedy spalaie byłoby mniejsze. trasa ok 9 miasto 10-11.Napraw 0!!!
~MISIEK kontakt :jaceklasota2@wp.pl
Minivan 1.6 i 16V 2WD 105KM 77kW
znacznie spadło po zmianie dolotu i wydechu
~Szullo
miasto10 ,trasa 8 przy predkości do 110