Lista ocen Honda HR-V I 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW 1998-2005 (43) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~brachu_
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
2x wymieniona linka gazu, a i obecna zaczęła już ciężko chodzić. To jedyny element, który w przypadku mojego egzemplarza wymaga cyklicznej wymiany. Wymieniony był też termostat, 1x gumy i 2x końcówki też tylnego drążka reakcyjnego ponieważ wcześniej wymienione były słabej jakości i wytrzymały niewielki przebieg. Wymieniałem też gumy tylnego drążka reakcyjnego oraz chłodnicę płynu chłodniczego silnika - zaczęła pękać górnej część obudowy oraz...
~White Tiger
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
Mój samochód ma już 10 lat. Jedyne co padło to jedno łożysko (120 zł) i siłownik sprzęgła (150 zł). Poza tym należy dbać o wymiany płynów, olejów (tylny most - 140 zł). Z drobiazgów to często palą się mi żaróweczki w tylnych słupkach. Myślałem, że od wstrząsów ale są zaczerniałe więc przepalone.
~Marek
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
od samego początku borykam sie z problemem zapalania pomarańczowej kontrolki zasilania silnika wówczas pracuję bardzo nerwowo, i ciężko płynnie ruszyć, trochę się najeździłem do Hondziarzy ale nie do końca usuneli usterkę czasami się ponownie zapala i auto trochę może zdenerwować.
~właściciel
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
Mam go 8 miesięcy i około 7 tys km przejechane wiec za mojej kadencji nic sie nie posypało oprócz bezpiecznika, natomiast kupiłem z zatartym tylnym silniczkiem wycieraczki i lusterka się rozkładają ale nie składają (chyba ze tak ma być )
~brachu_
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
W moich rękach 2 lata eksploatacji i 63 tyś km przebiegu, a z autem NIC. Wymiany wymagał jedynie fabryczny akumulator Panasonic, który miał ponad 8 lat i 160 tyś km przebiegu.
~MATEUSZ
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
Jest rewelacyjnie auto ma już 13 lat i wszystko działa bez problemu. Jedyna awaria to przepalająca się żarówka reflektora średnio raz na trzy miesiące.
~falasa5@wp.pl
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
rewelacja przez trzy lata nic z autem się nie działo, jedno naco moge ponarzekac to palące się żarówki świateł mijania ok raz na trzy miesiące
~mrew@op.pl
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
Po przejechaniu 186tys km usterki następujące: - zatarty silniczek tylnej wycieraczki (naprawiłem sam - rozebrałem, nasmarowałem i chodzi); - koniec usterek!
~saxophone007
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
nie jest nie zawodny, nie polegal bym na nim na dlugiej trasie, jesli chodzi o drobiazgi to nic sie lamie nic nie urywa, nie odpada...
Dziennik kosztów dla Honda HR-V I 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
8,9
10,6
~Dariusz - tdmax2@interia.pl
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
Mam przejechane 61000km. Nawet oryginalne są żarówki. No cóż orginalny japoński samochód nie wymaga komentarza.