Lista ocen Honda HR-V I 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW 1998-2005 (40) - Ergonomia

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mc
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
Wszystko jest w zasięgu ręki. Rozmieszczenie WIĘKSZOŚCI przełączników dobrze przemyślana. Bardzo pozytywny patent Hondy ze spryskiwaczem przedniej szyby. Obsługa klimatyzacji bez patrzenia od pierwszej jazdy. Ogrzewanie tylnej szyby oddzielone od ogrzewania lusterek. Byłoby super, gdyby nie kilka szczegółów, które, mimo iż są tak niewielkie, strasznie uprzykrzają życie: 1. Włącznik ogrzewania lusterek - malutki (35mm^2) przycisk w...
~Mrtns
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
Wszystko jest w zasięgu ręki i w naszym polu widzenia. Tutaj jednak dwie wady: Położenie panelu sterowania szybami zdecydowanie jest zbyt blisko końca drzwi, aby z niego skorzystać trzeba rękę cofnąć znacznie do tyłu w niewygodny podczas jazdy sposób. Oczywiście jest to kwestia przyzwyczajenia i wyuczenia odruchu, ale jednak mogłoby być bardziej dostępnie. Drugi minus - bardzo ciężko jest dostosować siedzenie, nie ma pełnej regulacji,...
~brachu
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
Wszystko intuicyjne, duże, wyraźne i w zasięgu ręki. Schowków nie brakuje. Niestety fotele nie pamiętają ustawień, więc jeśli składasz je w celu dostępu do części tylnej, musisz ponownie je ustawiać (odległość i kąt oparcia). Fotel kierowcy mógłby posiadać regulację wysokości. Bagażnik jest, ale nie za wiele. 280 litrów to wynik, który wydaje się mało imponujący na gabaryty tego auta, jednak ma dość dużą powierzchnię podłogi co umożliwia...
~Dario
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
fotele przednie trcohe niewygodne na trasie trzeba co 300 km robić przerwy- ja mam 185 cm. reszta ok, tylko jeszcze sterowanie szybami za bardzo z tyłu panela drzwi trzeba sie dobrze cofnać aby natrafic na sterownik szyby.z tyłu nie jest źle wiozłem 2 osoby ok 170 cm i było ok .
~MATEUSZ
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
Bardzo przejżyście, wszystkie przełączniki znajdują się pod ręką, obsługa jest intuicyjna a konsola nie jest przeładowana. Prostota i porządek. Do tego dwa schowki, pojemne kieszenie w bocznych drzwiach z przodu pojazdu i uchwyty na kubki.
~Piotr Betnar-Kupiec
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
- na tylnej kanapie jest malo miejsca - dwie osoby - schowkow jest malo i sa male - bagaznik jest maly wersja 3D w 5D troche wiecej - dostep do tylnej kanapy jest utrudniony wersja 3D, polecam dla dwoch osob - utrudniony dostep do przelacznikow w drzwiach
~Mateusz
~Marek
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
u mnie głośno zaczyna się robić od 100km/h, robi się trochę nieprzyjemnie za głośno, jest to jeden z powodów zamiaru sprzedaży tego auta, mi nie przeszkadza ale nie ułatwia to życia przy jeździe z małym bobasem
~cumelek@poczta.fm
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
Wszystko co potrzeba kierowcy jest w zasiegu reki. Deska rozdzielcza czytelna. Wszelkie przyciski, pokretla itp wyrazne i duze, wlasciwie to troche za duze - jak klocki Duplo. Rewelacji nie ma ogolnie ale jest bardzo OK.
Dziennik kosztów dla Honda HR-V I 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
8,9
10,6
~mariusz
Minivan 1.6 i 16V 4WD 105KM 77kW
Doskonała widoczność z kabiny przez okna - przód i boki, do tyłu trochę gorzej. Pole widzenia w lusterkach - ogromne. Wysokie siedzenie ułatwia obserwację drogi.