Lista ocen Honda HR-V I 1.6 i 16V 4WD 124KM 91kW 1998-2005 (22) - Widoczność

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MarianEk
Minivan 1.6 i 16V 4WD 124KM 91kW
Ogolem dobra. Widzialnosci do tylu nie mozna nic zarzucic. Przy cofaniu dzieki dosc duzej pionowej tylnej szybie latwo jest wyczuc tyl samochodu. Poza tym pomocne sa duze lusterka boczne,ktore dosyc skutecznie ograniczaja martwa strefe. Z widocznoscia do przodu jest nieco gorzej,ale wciaz o.k. Przednie slupki potrafia troche przyslonic droge przy skrecaniu.Nie widac rowniez konca maski,ale nie jest to raczej problemem. Dzieki troche wyzszej...
~mehasz
Minivan 1.6 i 16V 4WD 124KM 91kW
Średnia. Dobrze, że duże lusterka boczne mogą ogarnąć co się dzieje za autem, bo jeśli tylne siedzenia są rozłożone, a zagłówki na miejscu - to nic nie widać w lusterku wstecznym. Szkoda, że nie ma redukcji martwego pola, bo parę razy bym się naciął. Trzeba uważać.
~Rafał rw@honda.gda.pl
Minivan 1.6 i 16V 4WD 124KM 91kW
Kierowca ma bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach, a bardzo małe i wąskie tylne słupki nie ograniczaja widoczności do tyłu jak w typowych konstrukcjach o nadwoziu kombi. Manewr cofania ułatwiają olbrzymie elektrycznie syerowane lusterka boczne.
~snake_71@o2.pl
Minivan 1.6 i 16V 4WD 124KM 91kW
tylko ´dobrze´ bo poważnym minusem jest ograniczenie widoczności przez słupki z przodu. Szczególnie denerwuje przed pasami, przy skręcie w prawo (piesi) i przy jeździe off-road
~Mroo
Minivan 1.6 i 16V 4WD 124KM 91kW
z tyłu mała szyba - jak wam dresiarz pod tył podjeżdża, albo światłami miga to wcale się człowiek nie denerwuje tylko jedzie spokojnie, a wtedy on się bardziej denerwuje
~Drwall
Minivan 1.6 i 16V 4WD 124KM 91kW
Wysoki jestem to mi lusterko przeszkadza ale poza tym to bardzo dobrze. Boczne lusterka wielkie są :) a do parkowania tyłem czujniki się przydają.
~rity
Minivan 1.6 i 16V 4WD 124KM 91kW
Trochę ograniczona podczas skrę tu w lewo. Co do widoczności do tyłu to muszę przyznać że jest nieżle a nawet bardzo dobrze.
~Jangblad
Minivan 1.6 i 16V 4WD 124KM 91kW
Tylna szyba - makabra. Trzeba załozyć czujniki cofania., szczególnie podczas manewrów blisko płotków, słupków itp. Przód ok.
~Piotr Kesla
Minivan 1.6 i 16V 4WD 124KM 91kW
Ja jestem zadowolony. Kobiety mogą troszkę narzekać bo z tyłu mała szyba, ale faceci to docenią.
~gsm
Minivan 1.6 i 16V 4WD 124KM 91kW
dobre duże lusterka boczne i dobrze przez tylnia też się cofa