Lista ocen Honda HR-V II SUV Facelifting (11) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Wprawdzie koszty przeglądów w Hondzie są trochę wyższe niż np. u europejskich konkurentów, jednak pozostawiam 5 gwiazdek gdyż wierzę w legendarną jakość Hondy. Uważam więc, że koszty się niwelują. A po co marnować czas na naprawy auta w serwisie gdy w tym czasie można pokonywać np. kolejne km po polskich lub europejskich drogach?
~folex
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Standardowy serwis Hondy (A, B, 2) po roku użytkowania 1400zł. Auto automatycznie samo określa zakres wymaganego serwisu oraz czas kiedy należy to zrobić. U mnie standardowo po roku, na miesiąc przed terminem samochód zasugerował potrzebę serwisowania.
~myram1
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Myślę, mając doświadczenie z serwisami Hondy nie są one jakoś szczególnie droższe od konkurencji. Wykupiłem dodatkowy pakiet gwarancji/ubezpieczenia do pięciu lat, więc myślę, że moje wydatki ograniczą się do kosztów przeglądów.
~P.
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Nic się nie psuje (oby tak dalej). Olej i filtry wymieniam częściej niż wymaga producent, ale te koszty ponoszę świadomie, bo pragnę jeździć nim jak najdłużej.
~adamex
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Jak wspominałem, spalanie w zestawieniu z CVT to po prostu marzenie, przegląd roczny również nie zwalił z nóg, więc uważam, że jest dobrze.
~Alek_113
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Koszty zużycia paliwa akceptowalne, ale jak wiadomo przeglądy będą droższe niż w innych modelach. Honda tak już ma.
~Jacek
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Jak na razie tylko koszty paliwa...żadnych awarii.. 6.3-trasa...7.7-8.0 miasto korki..7.5 pokazuje mi srednie
~Robotix
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Odnośnie kosztów trudno mi aktualnie powiedzieć, leję paliwo i jeżdżę
~Mirosław
Na razie OK.