Lista ocen Honda HR-V II SUV Facelifting (7) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Uważam, że w porównaniu do innych modeli aut, którymi jeżdżę - jeździłem - zarówno prywatnie jak i zawodowo- ogrzewanie i wentylacja działa dobrze. W zimę szybko odmraża szybę przednią (jest specjalna funkcja) a latem w czasie upałów dobrze chłodzi. Wentylator pracuje dosyć cicho, nawet na wyższych obrotach nie hałasuje mocno. Na letnie upały przydaje się dwustrefowa klimatyzacja , również podczas długiej trasy dobrze utrzymywane i...
~myram1
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Zawsze bałem się nawiewu po stronie pasażera z przodu. Po ustawieniu nawiewów w górę pasażer w ogóle nie odczuwa dyskomfortu. Samochód bardzo szybko i efektywnie się schładza wewnątrz, korzystam wyłącznie z ustawienia "AUTO". W końcu nie po to kupuję automatyczną klimę, by później w niej gmerać w ustawieniach. Jest bardzo dobrze.
~Mirosław
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Mało wydajna klimatyzacja w upalne dni. Brak nawiewu na tylną kanapę. Nie praktyczne sterowanie dotykowe. Niepraktyczne nawiew przed pasażerem w pierwszym rzędzie. Ale dość ciche.
~adamex
SUV Facelifting 1.5 i-VTEC 130KM 96kW
Jest dobrze, ale wydaje mi się, że climatronic miał lepsze oprogramowanie w moim poprzednim samochodzie jakim był Civic IX generacji.
~Jacek
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Wszystko super-klima wydajna..nawet dla pasażerów z tylu
~Robotix
Jest dobrze