Oceny Honda HR-V II SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW 2019-2021

Honda HR-V II SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW 2019-2021 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Honda HR-V II SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW 2019-2021

~Robotix
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Auto zakupiłem głównie że względu na dużą ilość miejsca w kabinie czy to z przodu jak i z tylu.Po zjazdach testowych honda hrv sport i toyotą chr 2,0 wygrała honda.Wczesniej uzytkowalem hondę civic IX z silnikiem 1,4 ale latka lecę i pojawił się problem z niskim zawieszeniem głównie przy śniadaniu i wysiadaniu... stąd pomysł na SUVa...aktualnie z zajęciem miejsca w aucie nie mam żadnego problemu jak i moi bliscy w wieku po 80...manyalna...
~Alek_113
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Samochód świetny zarówno do jazdy miejskiej jak i na autostradzie. Podstawowy atut to przyśpieszenie w każdym zakresie prędkości i obrotów silnika, dobre walory trakcyjne, dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów. Wybrałem go po próbnych jazdach Mazdą CX-3, Nissanem Qashqai, Fordem Kugą i Oplem Mokka. Mimo wysokiej ceny i długiego okresu oczekiwania na wersję ze skrzynią CVT (pół roku) nie żałuję decyzji. paliwa zależne od stylu jazdy. W trybie...
~Jacek
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Auto odebrałem w listopadzie -czekałem od lipca -wybrałem wersję sport w dedykowanym dla tej wersji kolorze-warto było czekać.. na takie auto czekalbym i rok-mowia, że przestarzałe multimedia..działają super...więc czy ja wiem?!co ważne dla mnie!- nieduzy SUV oferujący mega duzo miejsca wewnatrz-jak na tę klase auta! A silnik..skrzynia (cvt) zawieszenie to już bajka..trudno znaleźć w tym segmencie aut coś lepszego-tu HONDA HRV SPORT zrobiła...
~P.
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Samochód mały, ale duży w środku. Bagażnik i możliwości ustawień "magicznych siedzeń" sprawiają, że można przewozić bagaż znacznych rozmiarów. Przyśpieszenia mogą zadziwić wiele większych czy uchodzących za bardziej sportowe samochody. Pozycja za kierownicą i przednie fotele bardzo wygodne. Setki km za kierownicą nie męczą. Spalanie zadziwiająco niskie.
~Janek
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Samochód super się prowadzi, bardzo dobry elastyczny silnik. Wnętrze o klasę wyżej, wygodna pozycja za kierownicą, dużo przestrzeni i schowków. Tak naprawdę jedyne mankamenty jakie widzę obecnie to słabe multimedia, głośna praca dmuchawy i brak dogodnego miejsca na telefon w konsoli środkowej.
~Anders
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
W tym segmencie z roczników 2019-2020 jedno z lepszych samochodów z uwagi na wersję silnikowa, napęd, jak i kolorystykę wnętrza. Samochód pakowany i rodzinny z pazurem,
~HRV67
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Samochód jest ekonomiczny, bardzo szybki, na razie bezawaryjny
~Sławek
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Fajne, żwawe i wygodne auto, lecz jeśli elektronika na takim poziomie jak system Connect + to zaczynam drżeć!
~HondaFAN
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Samochód w sumie ok, tylko nieprecyzyjnie wchodzą biegi 5 i 6 co uniemożliwia szybki sprint i uzyskanie obiecanego w danych technicznych 7,8 do 100 km/h.
~marek
SUV Facelifting 1.5 VTEC TURBO 182KM 134kW
Generalnie uważam, że to najlepszy samochodzik w swojej klasie.
Honda HR-V II SUV Facelifting