Lista ocen Honda Insight Hatchback (16) - Całokształt

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~solonka
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Jako nowy posiadacz tego auta, który przejechał zatem około 20 000 spróbuje zmierzyć się z oceną auta: Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie poszukiwałem akurat Hondy Insight jako kolejnego auta. Poszukiwałem auta z silnikiem benzynowym ale jednocześnie o niewielkim spalaniu. Dodatkowo czegoś, do czego bez problemu zmieści sie wózek dziecięcy oraz rodzina 2+2. Zakup auta w połowie spowodowany był myśleniem racjonalnym a w połowie była to...
~R.S.
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Piszę to jako prywatny użytkownik, który świadomie dokonał wyboru auta i wykorzystuje go do codziennej jazdy. Do jazdy na krótkich dystansach i wyłącznie w miejskich korkach - to żaden pojazd się nie nadaje i nie jest ekonomiczny, bo każdy musi na rozgrzanie silnika zużyć więcej paliwa, a żółwie prędkości zatorów miejskich także nie są dobre dla silnika. Ale już do jazdy po zróżnicowanych trasach (trochę po mieście, trochę poza miastem, a i...
~fatherG
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
zakupiliśmy Hondę insight "w ciemno" rocznik 2010 . Prawie trzy lata użytkujemy , wykonujemy naprawy niezbędne serwisowe ( oleje, płyny,klocki) przejechaliśmy nią 60000km (min do Turcji , do Chorwacji) bez żadnych problemów. Spalanie w zależności jak szybko jedziesz i czy działa klima, przy prędkości 130-140km plus klima plus cztery osoby (trzy dorosłe i 11 latek) bagaże , spalanie ok 6-6,2 litra. Samochodu używa głównie żona i jest...
~Tomasz K. Poznań
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Jeśli kierowca wiedział jakie auto kupuje, to musi być zadowolony. Jetem kierowcą kilkadziesiąt lat. To nie jest auto sportowe, ale w trybie \"sport\" też może coś pokazać. Wielkość kabiny i bagażnika wystarczająca do normalnego użytkowania - do pracy i na wakacje za granicą. Oszczędność paliwa średnio 2 litry/100 km w porównaniu do podobnego samochodu (np. i30, Megane II). Cudowna skrzynia biegów. Całkowicie bezawaryjne.
~Toyo
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Nietuzinkowy pojazd o bardzo niskim zużyciu paliwa. Bardzo przyjemny w prowadzeniu dzięki przekładni automatycznej CVT. Pomimo pewnych obaw do zakupu przekonały mnie min. doskonałe warunki gwarancyjne - 8 lat lub 160 tys. km na układ hybrydowy. Wadą jest dość mała ilość miejsca na tylnej kanapie. Najlepsze auto jakie miałem do tej pory.
~Steven69
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Auto stasznie plastikowe nawet jak na Japończyka. Dochodzi do sytuacji, gdy przy wchodzeniu w zakręt gdzieś skrzypi... Brak części zamiennych, po lekkiej stłuczce, mojemu mechanikowi zajęło 3 miesiące skompletowanie części zamiennych używanych... o nowych częściach oczywiście można zapomnieć.
~simo
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Auto wyśmienicie się prowadzi skrzynia biegów cvt doskonale wybiera przełożenia. Plusem możliwość ręcznej zmiany przełożeń przy kierownicy. Auto posiada tryb nauki ekonomicznej jazdy. Każdy może być mistrzem eko jazdy! Przy rabacie na poziomie 10000zł auto jest warte swojej ceny.
~Rassel-2003
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Auto dosc malo znane w Polsce, ciekawie sie prezentuje, ma wygodna skrzynie CVT, Pali znosnie aczkolwqiek jak na Hybryde troche za duzo. 4 osoby siedza wygodnie, niestey w 5 jest juz scisk. Jezdze nia dwa lata.
~intrepid95
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Wbrew ocenom "fachowców" doskonały samochód do codziennego użytku. Cichy, wygodny, oszczędny i bezawaryjny. Wady to trochę za mały bagażnik, co rekompensują składane siedzenia i słaby komfort powyżej 140 km/h.
~Sławek
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Auto wyjątkowo solidne i trwałe. Blacha i wnętrze w dobrej jakości. Wygląd to kwestia gustu,mnie akurat bardzo się podoba. Nie jest to auto z zacięciem sportowym ale za to jest przestronne i komfortowe.
Honda Insight Hatchback