Lista ocen Honda Insight Hatchback (14) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~R.S.
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Przechodzimy do najciekawszej części. R-E-W-E-L-A-C-J-A !!! Zaznaczam, iż podaję efekty mierzone osobiście przy tankowaniu, a nie przez komputer (bo ten zaniża wyniki o ok. 0,2 l). Po nauczeniu się ekologicznej jazdy (zdobycie kompletu przyznawanych przez komputer pokładowy punktów wraz z pucharem zajęło mi niecałe 7200 km) średnie spalanie na poziomie 4,4 l/100 km to moim zdaniem marzenie nieosiągalne dla wielu innych pojazdów. Przy czym moja...
~Insight2010
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Rewelacja. Dotychczasowa eksploatacja (tylko ASO) sprowadzała się tylko do wymiany rzeczy typowo eksploatacyjnych (filtry, oleje, świece, hamulce). Typowy przegląd około 1000 zł wg wskazań komputera (średnio raz, dwa razy w roku). Spalanie w okolicach 5,5 l/100 km. Do teraz (200 tys. km) zawieszenie nie wymagało interwencji.
~solonka
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
niskie koszty przeglądów, do wymiany okresowej jest w zasadzie tylko olej. Co prawda 0W20 i co 10000 ale to praktycznie wszystko. Hamowanie z odzyskiwaniem energii powoduje, ze oszczędzamy klocki i tarcze. Oprócz tego w aucie brak turbosprężarki, sprzęgła, DPF, rozrusznika i innych kosztownych w naprawie cześć.
~Piotr
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Póki się nie psuje, auto bardzo tanie w utrzymaniu. Spalanie w mieście latem 6 litrów. Zimą gorzej, silnik przez skrzynię cvt wolno się rozgrzewa, przez co wychodzi 7 litrów. Niby hybryda jest do miasta, ale to w trasie pali mniej, przy 90 na godzinę płynnej jazdy spalanie wynosi 4,5 litra.
~janek
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
coz, nic dodac nic ujac, spalanie w okolicach 4 litrow przy normalnej jezdzie i okolo 6,5 -6,8 przy jezdzie autostradowej powyzej 160 jest wynikiem swietnym , mnie satysfacjonuje w 100%, tylko ze hybryda trzeba umiec jezdzic, jesli chce sie oszczedzac.
~Steven69
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Jeżdżąc w stylu na "taksówkarza" spokojnie można osiągnąć spalanie 5.5 litra. Stojąc w korku spalanie rośnie do 7.5 - 8.0 l100 km (Auto prawie cały czas doładowuje baterie). Przy prędkości 120 km paii 6.5 litra.
~d3
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Brak pytań. Rekord w mieście - 3,7 litra/100km przy bardzo delikatnej jeździe. Przy jeździe bardzo dynamicznej, spaliłem w mieście raz 5,7 litra/100km. Na trasie (liczone spalanie z trasy 2900km) spalił 4,2 litra/100km.
~Emanuel
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W mieście 4,5-5 litrów. Mój rekord to 3,8 litra po mieście. Po trasie nie jeździłem, ale na oko ok. 5,5 litra.
~Sławek
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Tu jest rewelacyjnie,przy regularnym pilnowaniu przeglądów to jedyne wydatki na dystansie 180tys km jakie mam.
Dziennik kosztów dla Honda Insight Hatchback
5,6
~Rassel-2003
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Serwis jak w kazdym innym aucie, olej filtry i ogien, swiece sa drogie - tzw long life, wymieniasz co 100.000km
Honda Insight Hatchback