Lista ocen Honda Insight Hatchback (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~R.S.
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Korzystna cena (szczególnie gdy z dużym rabatem kupujemy w salonie auto wyprodukowane w poprzednim roku kalendarzowym), niskie koszty eksploatacji, bardzo ekonomiczne spalanie. To jedyna hybryda którą warto rzeczywiście kupić. Konkurencyjni producenci ze swoimi cenami niech się głęboko schowają ze wstydu. Auto jest wyposażone tak jak trzeba i ma to swoje właściwe odzwierciedlenie w jego cenie. Inni producenci żądają za swoje wynalazki zbyt...
~fatherG
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
za te pieniądze to super wybór, ekonomiczne , bezawaryjne , baterie też trzymają super bez żadnych zastrzeżeń . Zdecydowanie lepszy wybór od VW audi i innych tego typu w podobnym przedziale cenowym.
~Sławek
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
W porównaniu z bliźniakiem Toyotą Prius to Honda jest bez konkurencyjna. Cena auta i części Toyoty jest od 50 -100% wyższa. W tej cenie nie ma możliwości kupna lepszego auta hybrydowego.
~Steven69
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Nie wiem jaka była cena nowego samochodu ale z tego co sobie sam wyliczyłem, nie opłaca się zakup nowej hybrydy. Ktoś kiedyś wyliczył, że aby Prius się zwrócił to trzeba 600 000 km "nabić".
~Insight2010
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Komfort jazdy jak w klasie wyższej. Eksploatacja jak w klasie miejskiej. Podczas wizyty w serwisie dostałem zastępczego Accorda - z przyjemnością wróciłem do Insighta.
~Emanuel
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Cena jest dość wysoka 81k ale dla porównania prius jest potwornie drogi. Dobra propozycja, dla ludzi bogatych tak jak ja, mających kilka paliwożernych aut.
~Tomasz K. Poznań
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Auto nie jest tanie, ale warte swojej ceny. Długa gwarancja i niskie zużycie paliwa całkowicie rekompensują wydatek.
~janek
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
auto nie jest tanie, ale jest to chyba najtansza hybryda na polskim rynku a oferuje niewiele mniej niz duzo drozszy prius.
~solonka
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
Bardzo dobra. Mała popularność i lęk Polaków przed hybrydami powoduje, że auta maja bardzo dobre ceny
Dziennik kosztów dla Honda Insight Hatchback
5,6
~Rassel-2003
Hatchback 1.3 IMA Hybrid 88KM 65kW
polceam auta 3 letnie, sporo juz utracily a ciagle jak nowe.
Honda Insight Hatchback