Lista ocen Honda Jazz III (48) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Ponoć skrzynia CVT jest awaryjna, ale skoro serwis udziela na nią gwarancji 3 letniej to chyba nie do końca tak jest źle. Ponoć na blachach po roku są ogniska korozji, ale serwis daje gwarancję na perforację na 12 lat. Zobaczymy w trakcie
~joanna
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Nie wiem czy dobrze to nie zbyt dużo, ponieważ dwa razy byłam zapraszana do salonu, na kontrolę, a to mechanizmu pasów, a to kurtyny powietrznej. Niestety to \"chińczyk\" nie \"japończyk\". Powiedziano mi, że w moim było ok., ale czy powinnam wierzyć?
~m_krk
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Był drobny problem ze sprzęgłem - łapało nierówno (czasem lekkie szarpnięcie między 1 a 2 biegiem). Wymienione na gwarancji. Poza tym żadnych poważnych usterek nie stwierdziłem.
~Grzegorz
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Trochę trudno się wypowiadać nie znając dokładniej przeszłości auta, ale po zakupie zrobiłem nim ponad 20000km bez najmniejszego zająknięcia.
~Robson
Mikrovan 1.2 i-VTEC 90KM 66kW
Nic się nie dzieje, silnik i skrzynia suchutkie nawet po 10 latach. Wydech po 10 latach wygląda jakby miał rok albo dwa.
~floyd0222
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Ogólnie brak poważnych usterek jak w poprzedniej wersji z 2005 r jak i obenie z 2012 r oby tak dalej :)
~floyd0222
~Krzysztof Grajek
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Przez 6 lat użytkowania (auto nowe, z salonu) nie przytrafiła mi się absolutnie żadna usterka.
~Krzyś
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Serwis twierdzi, że nic się nie dzieje ale mnie nie podoba się ten haczący czasami 5-ty bieg.
Dziennik kosztów dla Honda Jazz III
6,6
~Arky
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Wycierająca się kierownica( obszyta skórą), cienka blacha, mikro grubość lakieru, rdza w komorze silnika