Ocena kierowcy - Honda Jazz III

Adam, 7 lat temu
Silnik 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Rok produkcji 2009
Honda Jazz III 1.4 i-VTEC 100KM 74kW 2008-2015 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko, składane fotele tylne,fajnie wchodzą biegi,układ kierowniczy leciutki,duży promień skrętu,obszerne wygodne fotele nie bolą plecy nawet po 500km wypukłe fotele pod lędźwie.Mały z zewnątrz wielki w środku, dużo poręcznych schowków na napoje przy kierownicy np.
Extra!
Daje rady w takim lekkim aucie.Do jazdy z rodzinką wystarczy.Dynamika wystarczająca do jazdy i da się nawet w miarę żwawo wyprzedzić tira. Zdarzało mi się w trasie jechać latem 140km/h 4tys obrotów 3 osoby i bagażnik pełny a spalanie pokazało 5,8 litra :)
Biegi wchodzą lekko,pewnie i przyjemnie.
Prowadzi się bardzo lekko i fajnie daje radość. Troszkę twarde zawieszenie, nie jest to auto do bardzo szybkich ostrych łuków za duże przechyły- wcześniej miałem sportowe auta ale inny charakter jazdy.Do normalnej jazdy z rodzinką super.
Troszkę wkurzają mnie boczne przednie słupki zasłaniają pieszych przed pasami ale bez tragedii.
OK.
W swoim segmencie wszystkich zostawia w tyle.Miejsca bardzo dużo z przodu i z tyłu porównałbym nawet do focusa mk1 na pewno bliżej do niego jak do nowej fabii 2016. Bardzo pakowny ok 350l.
Cóż autko powyżej 100km/h jest głośne. Przyzwyczaiłem się często jeżdżę znacznie więcej.
Bez awaryjny.
Jest drogi ale ma to co trzeba i bije konkurencje.
Brak
Brak