Lista ocen Honda Jazz III 1.4 i-VTEC 100KM 74kW 2008-2015 (50) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzyś
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Moim zdaniem dobrze. Jak do innych aut klasy B w momencie zakupu doliczyłem lepszy silnik, lakier metalik i wyposażenie takie jak w Hondzie to ceny zbliżały się do siebie. Zapłaciłem 58 tyś zł. Może to i dużo. Niestety faktem jest, iż sz dobrze wyposażone auto klasy B trzeba zapłacić w dzisiejszych czasach nawet ponad 70 tyś. a klasy C to i 100 tyś. (oczywiście za wersje ze wszystkimi wodotryskami). Owszem ludzie piszą, że jakość wykonania...
~Karol
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Zapewne znajdą się malkontenci twierdzący, że mała honda za 60tys to przesada i skode czy opla można kupić taniej. Pewnie można, ale nie w tym samym wyposażeniu. Zachęcam do porównania: 1.4 - 100 KM automat (7 biegów + manetki) - konkurencja to najczesciej 4 biegowe automaty świetne radio mp3 USB fabryczne lakier metalik + ocynk łańcuch rozrządu zmienne fazy rozrządu silnika pełna elektryka szyb i lusterek + klima automat bagażnik jak...
~Karol
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Za naprawdę nieźle wyposażone auto z pełną elektryką, komputerem, kurtynami powietrznymi, dywanikami, 7-mio stopniowym automatem i najmocniejszym silnikiem, ABS, VSA, ESP, radiem z USB MP3, klimatyzacją, dużym bagażnikiem zapłaciłem 58 000 pln. Niby drogo jak na klasę B auta, ale przy tym samy wyposażeniu konkurencja jest droższa, o parametrach silnika i skrzeyni biegów nie wspomnę bo Honda stosuje rozwiązania których nawet w klasie wyższej...
~floyd0222
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Tu też porównanie o ile Honda z 2005 r była w 100 % Japońska w moim przypadku tak z Honda 2012 jest juz z Chin z tego co mi się udało wykryć co nie jest chińskie to silnik, alternator, rozrusznik i chyba tyle :( niestety jakość spasowania palsików powyżej deski rozdzielczej ok poniżej jest duuużo gorzej w porównonaniu z Hondą z 2005 r
~floyd0222
~planetaziemia
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Dobrze i nie dobrze. Nasz Jazik jest full wypas z automatem, ale dlatego, żeby POTEM nie co odrobić przy sprzedaży (ewentualniej, bo nie wiem, czy się zdecydujemy :-)) ). Nie jest tani, ale z pewnością warty tych pieniędzy. W końcu to tylko małe samochody - przynajmniej z nazwy, bo napewno nie fizycznie.
~Maciek
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
56000 - w tej cenie otrzymujemy mocny silnik, dobrą jakość wykończenia, niskie spalanie. Bardzo wiele w standardzie. \"Wszystko\" w kolorze nadwozia, alufelgi, elektryczne szyby, głośniki, radio z Mp3, elektryczne lusterka, fajną tapicerkę, no i \"Japończyka\"..
~Maciej Z
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
56000 za nowy samochód. W tej cenie otrzymujemy \"wszystko w kolorze nadwozia, kierunki w lusterkach, elektryczne szyby z przodu i z tyłu, alusy, głośniki z przodu i z tyłu, kurtyny i poduszki dookoła, składane lusterka, automatyczną klimę, lakier metalic, usb i masę innych bajerów.
~zibi
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Jakość bez zarzutu chociaż to "chińczyk", kupując go miałem obawy-niepotrzebnie. Cena - cóż mogłaby być niższa, ale nie przesadzajmy inne marki z takim wyposażeniem i w takiej jakości zastosowanych materiałów nie kosztują wcale mniej, a wręcz przeciwnie.
~Jacek
Mikrovan 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Jeden z droższych maluchów, jednak jak porównałem wyposażenie Yarisa i Jazza to toyota nagle z 46 tysięcy poszybowała na 53 tysiące, czyli tylko tysiąc złotych taniej od hondy a tu nie było potrzeby dokupować nic oprócz dywaników.