Lista ocen Honda Legend III (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
mam taką Hondę, kolor jak na pierwszym zdjęciu. Miałem wiele aut, mam teraz również V70 i 124. Honda bije na głowę wszystko... Kupiłem serwisowaną w ASO od poczatku, ma przejechane 250k teraz. Auto dosłownie połyka kilometry, jakość wykonania powala. nic nie skrzypi, silnik - wolnoobrotowy o łagodnym usposobieniu. aboslutnie nie nadaje się doi ściganki, odstepostwo od klasycznych prelude czy crx\'ów. auto mega wygodne, okular czy a6 klęka....
~Michał
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Trochę mnie rozczarowała.Samochód ładny i wart swej ceny(mam porównanie do toyoty camry z tego samego rocznika i jest przepaść na korzyść hondy) ale np. bagażnik jest wyłożony materiałem, który z jakością nie ma nic wspólnego. Jeszcze kilka mankamentów mnie denerwuje o których piszę wyżej
~farabelo
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Auto nie tanie, choć w porównaniu z innymi w tej klasie oferuje więcej za tą cenę.Zgodnie z zasadą taniej w kupnie-drożej w utrzymaniu w moim przypadku sie jakoś nie sprawadza...Co prawda dobrze kupiłem ale nie narzekam na koszty eksploatacji.Jestem przekonany , że to znakomite auto.Polecam wszystkim!
~Michał
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
W przypadku ceny samochodu używanego to wszystko zależy od stanu technicznego, ale najtańsze egzemplarze zdecydowanie omijałbym osobiście z daleka. Samochód zdecydowanie tańszy i jak najbardziej mniej awaryjny w porównaniu do konkurencji.
~Marek - Siemach
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Ceny tak naprawdę śmiesznie niskie jak za takie auto! Pamiętaj, że to jest Honda! i mimo że 96r jeśli jes w bardzo dobrym stanie to spokojnie można za taką zapłacić 10 - 15tys zł. Mało ich jest dlatego ludzie nie wiedzą nic na temat tych samochodów.
~Mamut
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Nowe - wiadomo (ale od maja 2004 mają obniżyć drakońskie cło na japończyki). Używane to FANTASTYCZNE auta za ROZSĄDNE pieniądze. Współczuję ludziom, którzy za 40-50kpln, kupują nowe plastikowe kompakty, chyba ze ich nie stać na benę, to wtedy przepraszam.
~Rafał
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Chyba najlepszy stosunek jakości do ceny - opinia nie tylko moja ale i innych użytkowników oraz ekspertów (o ile za ekspertów można uznać autorów różnych artykułów pism motoryzacyjnych).
~Artur
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Moja Honda wyniosła ok 10tys.W tym jest po wymianie rozrządu oraz regeneracji maglownicy.Trochę głowiłem się po wcześniejszym Legendzie jakie auto kupić-wróciłem :]
~dar_wro
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Za tą cene z takim wyposażeniu nie ma lepszego auuta ; audi A6 3.2 quatro + dodatkowy wypas jaki ma Legend w wersji z pakietem opcjonalnym to ponad 100 TPLN wiecej
~gocha nsi_polish@@yahoo.com
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
kupiony w Anglii za grosze. Z pelna historia przegladow i zapasowymi czesciami. Tu na Kanarach juz kilka razy za mna jezdzili aby kupic. Nie ma mowy -kocham ten samochod!