Lista ocen Honda Legend III (26) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olaf1974@interia.pl
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
słupki trochę zasłaniają widok do tyłu, ale można się przyzwyczaić. Lampy xenonowe sprawiają, że jazda w nocy to prawdziwa przyjemność. Tu dodam, że w moim samochodzie zmieniłem wszystkie żarówki na xenonowe (tzn w halogenach oraz w światłach drogowych). Jeżeli droga jest w nocy pusta i mogę odpalić wszystkie sześć żarówek D2S, to widok fenomenalny. Światła drogowe mają zasięg ok 450 m (w tej odległości widać dokładnie wszystko, co dzieje się...
~Michał
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Tu jest trochę gorzej, hm nie można mieć wszystkiego jedną rzeczą, która jak dla mnie była trochę rozczarowująca to zbyt sztywne, i twarde zawieszenie ale może dlatego że jest tak a nie inaczej zestrojone pozwala na świetne prowadzone samochodu. Cała reszta wspaniale. Czyli fotele bardzo wygodne, wyciszenie też przyzwoite, pozycja za kierownicą wzorowa
~Marek S. - Mazury.
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Ja mam 186cm wzrostu więc dla mnie - bajka. Widać wszystko i wszędzie. Możliwość elektrycznej regulacji fotela w chyba 4 płaszczyznach dla niższych osób powinno pomóc wychylić głowę spod kierownicy :)
~Marek - Siemach
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Widać wszystko bardzo ładnie. Możliwość regulacji fotela w każdej płaszczyźnie pozwala na dopasowanie odpowiedniej pozycji dla dobrej widoczności dookoła pojazdu z wewnątrz.
~Warmachine
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Widoczność na boki bardzo dobra, duże, podgrzewane lusterka, jedyny mankament to brak seryjnych czujników cofania -parkowanie przy tej długości auta wymaga wprawy.
~Adam
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Jak parkuję do przodu w miarę go czuję choć przydały by się czujniki. Gdy parkuję tyłem obowiązkowo czujniki albo żona wysiada i mówi mi ile mam do ściany, słupka, itp
~farabelo
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Ogromna maska.widoczność do przodu doskonała, choć do tyłu mogłaby być lepsza...Cofam jednka na lusterka, bo widoczność mnie zadowala i dobrze ją czuję.
~olaf1974@interia.pl
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
wszystko widać, jak na dłoni, szczególnie ukradkowe spojrzenia innych kierowców ("kto tam siedzi za kierownicą?")
~sinus
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Jest to duży samochód i trudno oczekiwać że kierowca zobaczy swój tylny zderzak - to trzeba czuć
Dziennik kosztów dla Honda Legend III
13,8
15,4
~Mamut
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Jak to w każdym sedanie do tyłu gorzej. Dodatkowa atrakcja: odbicie nieba na ogromnej przedniej masce..