Lista ocen Honda Legend III (23) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
I tu ogromny minus dla hondy. przy gorszych oponach jest dramat. Na mokrej nawierzchni słychać nawet jak woda chlapie po tylnych nadkolach. może się czepiam ale pasażerowie tylnej kanapy czasem mnie pytają czemu jest tak głośno a przecież to limuzyna. Panowie z hondy tu dali ostro ciała. silnik słychać tylko jak jest zimny i przy wysokich obrotach.
~Rafał
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Tutaj jedna gwiazdka mniej - mowa o słabszym od oczekiwanego wyciszenia wnętrza auta. Przenoszone są dźwięki z zewnątrz, szum szczególnie podczas szybszej jazdy jest bardziej odczuwalny niż w innych autach tej klasy.
~Marek - Siemach
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Dooooskonałe wyciszenie, moja hondzia ma 16 lat a jest niesamowicie cicha w środku, nawet cichsza od ojca toyoty z 2009r :D CIEKAWOSTKA - obicia tapicerki pod nogami -> WEŁNA! :)
~farabelo
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Jestem muzykiem i auto nie przeszkadza m słuchać podczas jazdy.Dobry to srawdzian.poza tym przyzwoite audio.Jesli mnie pamięc nie mysli to bedzie Bosse.Nie drażni to uszu.
~Artur
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Zamykam drzwi i ogarnia mnie błoga cisza.Wszystko zostaje z drugiej strony.Ustawiam RMF Classic i nawet korki w Warszawie mnie nie irytują.
~Michał
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Bardzo dobrze ale mogłoby być trochę lepiej, są samochody klas niższych a lepiej wyciszone np. Audi A4 mojego taty.
~Marek S. - Mazury.
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Podczas jazdy bardzo cichutko. Z połączeniem tego idealnego zawieszenia i podgrzewanych foteli trzeba uważać! - NIE ZASYPIAĆ! :)
~Damian Śmigielski
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Tak jak większość użytkowników zauważa, opony to podstawa. Odrobinę hałasują lusterka w okolicach powyżej 150km/h
~Warmachine
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
Generalnie jest cicho, ale Rolls to to nie jest. Na naszych %&^&! drogach i tak jest OK.
~olaf1974@interia.pl
Sedan 3.5 i 24V 208KM 153kW
gdy dodajesz gazu, słychać tylko cichy szum silnika, gdy włączysz fabryczny zestaw BOSE, słychać tylko muzykę