Lista ocen Honda Legend IV (18) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mirek
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Pod warunkiem normalnej dbałości o samochód noc się nie dzieje , zupełnie nic . Wymieniam wszystko zgodnie z książką serwisową na czas ( No może trochę wcześniej kpl rozrząd ale bardziej na zapas a nie z konieczności) i nic poza tym
~Art
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
nie było zasadniczych problemów ale miałem pecha z jakością złożenia wnętrzna - coś trzeszczało - po kilku wizytach w ASO usunęli ale jeszcze drobny chochlik piszczy - może to wynik tego że auto jest bardzo ciche i wszystko słychac
~krf@vp.pl
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Czasem występują skrzypienia na kokpicie. Wada lewej wycieraczki - skrzypi przy pewnych temperaturach np. ok. +3 C, może zacinać się opuszczanie szyby tylnych drzwi,
~GREGOR
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
w końcu to HONDA, jedyna usterka to amortyzator po 40 000 tyś. wymieniony na gwarancji, marki premium AUDI, BMW, MERCEDES daleka w tyle.
~Kamil
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Wali czekami z byle dupy chwilowymi mega dużo elektroniki tego auta nie da się zajechać bo on monitoruje doslow ie wszystko :)
~THEMON
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Praktycznie tylko kilka żaróweczek podświetlenia wnętrza wymieniałem ale to po 12 latach raczej zużycie eksploatacyjne niż usterka.
~JOY
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
właściwie brak nie , licząc akumulatora który padł po 9 latach i powyżej 170 km /h potrafi wypić oleju
~biuro@tim-olsztyn.pl
Sedan 3.7VTEC 295KM 217kW
Do tej pory nie miałem żadnych uwag. Jazda od przeglądu do przeglądu i od tankowania do tankowania:)
~Mariusz
na chwile obecna nie zaobserwowane, autem zrobiłem prawie 30 tys km
~Papuga
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Brak drobnych usterek które zawsze Mnie irytowały w mercedesie