Lista ocen Honda Legend IV (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krf@vp.pl
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Gdyby nie hamulce. W nowej wersji FL 2009 poprawiono moment, jest nowa skrzynia biegów, silnik mniej pali, ale przynajmniej po specyfikacji patrząc nadal stosowane są hamulce z tarczami pw 320 mm, i tw 310 mm. Szkoda, że nie zastosowano 350 mm jak w Infiniti G37 S.
~Hubi
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Konkurenci z takim wyposazeniem i podobnym silnikiem ale o mniejszej mocy sa drozsi o jakies 100 tys zl.Czy warto doplacac za marke? Kupiłem to auto bo nie widze takiego sensu i nie uznaje w autach wyzszej klasy ropniakow.
~Kamil
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Ostatnio mega potaniały fajnego można kupić już od 38-45k jest takie powiedzenie najpierw ludzie dzislwia się dlaczego lege d tak dużo kosztuje po przeje Haniu dla że tak kur. Mało :) seriooo
~Mirek
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Za taką jakość i trwałość ceny ma rynku wtórnym rewelacja ( oczywiście mam na myśli Legendy z pełną historią, oryginalnym przebiegiem, i należycie serwisowane w górnym poziomie ceny rocznika)
~JOY
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
bardzo udane auto nietuzinkowe doskonały silnik znakomity napęd , świetnie wyposażenie i wygoda za bardzo rozsądne pieniądze ! warto poszukać krajowego z historia serwisową
~Mariusz
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
jak najbardziej na tak auto wygodne, na lata, skrzynia twarda nie do zajechania podobnie silnik. Tylko tankować, serwisować i jeździć xD
~Anaconda
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Ogólnie polecam jak najbarziej za konkurencyjne auta niemieckie tej samej klasy z podobnym silnikiem i wyposażeniem trzeba zapłacić ok 100 tys zł więcej
~Papuga
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Legend to totalny full wyposażenia brak dopłat jak u konkurencji Więc mając Legend mam wszystko najlepsza jakość w dobrej cenie
~Jacek
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Dziś jest ok, mozna kupić za około 45 tys auto 9-10letnie od pierwszego własciciela, który serwisował.
~włodarz
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Jakość samochodu nawet niezła, co do ceny nie będę się wypowiadać bo nie został kupiony za moje pieniądze.