Lista ocen Honda Legend IV (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
SHAWD tego trzeba spróbować Legenda kupuje się właśnie dlatego najlepszy układ 4x4 na świcie quattro wciąga nosem każde koło zawsze kręci się z inną prędkością i mocą robi robotę rusza ze wszystkiego po prostu ładnie spokojnie nie boksuje itp jakby cały czas byk w lato na suchym mega dziwne uczucie warto pooglądać filmy jak to działa. Quattro bardzo efektownie rusza mieląc a Legend hah rusza szybciej i tak po prostu :)
~Tomcio
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Auto doskonale i pewnie prowadzi sie zarowno w zakretach jak i na prostej,przy duzych szybkosciach jak uda sie juz je wydusic z tego slabego silnika czujemy sie bezpiecznie i stabilnie.Na sliskiej i mokrej nawierzchni jest okej,przod i tyl rowno wypadaja z zakretu przy za duzej szybkosci wiec auto nie jest ani pod ani nadsterowne. Jak na limuzyne troche twarde zawieszenie.
~Hubi
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Naped na 4 kola. Moment rozdzielany na kazde kolo z osobna.To czuc. Predkosci na zakretach duze i taka stabilnosc jak przyklejony bez przesady. Wada to uklad kierowniczy. Nie lubie malo precyzyjnych za mocno wspomaganych ale w koncu to auto luksusowe nie sportowe. Zawieszenie: nisko ale wcale nie twardo. wzdluzne nierownosci super na poprzecznych ciut gorzej.
~Anaconda
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Super napęd SH-AWD naprawdę rewelacja,w porównaniu z BMW nie muszę się już stresować gdy spadnie śnieg(no ale tylny napęd i niskoprofilowe opony w BMW nie pomagały) Miałem okazje też porównamia z Audi A8 4,2 Quatrro i jeśli chodzi o napęd to myślę ,że w Legendzie jest nawet lepszy,aczkolwiek temu z Audi nie mam nic do zarzucenia
~GREGOR
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Jak dla mnie trochę zbyt miękki, nie daje takiego poczucia stabilności jak np.BMW 5. spore wychyły nadwozia w zakrętach. Bardzo fajny tryb zimowy, sprawdza się świetnie przy zaśnieżonych i oblodzonych drogach. Samochód idealny na długie trasy po autostradach.
~Mirek
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Zawieszenie napęd SHAWD nastraja do szybkiej i bezproblemowej jazdy , bajka na zakrętach i łukach ( niekłamana radość) Po śliskim nawet na letnich oponach daje radę ( raz nie wymieniłem na czas)
~slawek
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
układ jeddny bardzo dobry lecz jak dla mnie mógłby być bardziej mięki , komfortowy, na naszych drogach jest zbyt sztywny . przydałoby się regulowane zawieszenie .
~Mariusz
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
bardzo wygodny samochód wcina się w zakręty. Napęd SH-AWD coś genialnego, czy mokro czy śnieg autem jedzie się beż obaw o utratę przyczepności
~biuro@tim-olsztyn.pl
Sedan 3.7VTEC 295KM 217kW
Napęd na cztery to coś z czego w innych autach w tej klasie próżno szukać w tej cenie. Bez tego napędu nie wyobrażam sobie w warunkach zimowych jazdy.
Dziennik kosztów dla Honda Legend IV
13,9
~krf@vp.pl
Sedan 3.5 V6 VTEC 295KM 217kW
Brakuje zawieszenia pneumatycznego - zwłaszcza tył. Bardzo duży promień skrętu 11,9 m!!! Problemy przy manewrowaniu i parkowaniu na ciasnych parkingach