Lista ocen Honda Logo (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadek
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Ten samochod jest naprawde malo awaryjny...co jednak gdy peknie szyba,skoroduje blotnik,padnie silownik klapy,strzeli linka itd...?Medrcy twierdza ze duzo pasuje od Civic-to prawda,ale to co mozemy zastosowac z Civic to podzespoly ktore i tak rzadko sie psuja a gdy padnie cos co nie pasuje z niczego?Drogie uzywki z Allegro?
~Damian
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Od lipca, kiedy to nabyłem autko musiałem wymienić na 2 dzień alternator... i do dzisiaj to tyle. Raz żarówki w przednich reflektorach. Zaraz po zakupie zrobiłem kompletny przegląd i wszystkie filtry i oleje. Raz przestały mi działać kierunki, ale to dlatego, że wypiąłem sobie przez przypadek tą małą kostkę, która za to odpowiada;p
~norA
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Łączniki drążka stabilizatora ew. końcówki drążków kierowniczych (tanie). Poza tym normalne eksploatacyjne wydatki jak płyny ustrojowe i filtry ew. paski (są aż 3 osprzętu jak ktoś ma klimę) i świece oraz pamiętać o rozrządzie na pasku i przy okazji kontroli stanu pompy wody.
~G.A.
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Łączniki stabilizatorów przód na polskich drogach, łożyska (nie trza wymieniać całych piast, tylko można same komplety naprawcze łożysk). I to tyle - przy 145 tys. km ma w 99% ciągle oryginalne zawieszenie oraz hamulce i wszystko sprawne.
~cobra4321
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Jakość plastików zastosowanych we wnętrzu jest nie najlepszej jakości i to może być bolączką Logo. Twarde plastiki brzęczą czasami na polskich dziurawych drogach, szczególnie zimą. Trochę irytujące.
~ToBy
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Np. klamka od wewnątrz nie działa (zatrzask/spinka), głośnik się spalił, górne mocowanie amortyzatora puściło na spawie (nasze super drogi). I to by było na tyle :)
~Conferenc3
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Elektryka - szczotki alternatora i szczotko trzymacz rozrusznika. Może pojawić się też przeciek w cylinderku szczęk tylnych.
~Andrzej m. Turek
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Wszystko gra - suwaki, pokrętła, przełączniki, wspomaganie - auto bezawaryjne!
~Stakermann
Hatchback 3d 1.3 65KM 48kW
Jeszcze nic nie wymieniłem.
~Jakub
Przez cztery lata brak